ISBN

9788394941451: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/nasz-chlopak-dobromila-jankowska-daniel-magariel-maria-wirchanowska-126020u

Cena:


Co tu po nas zostanie. Saga cz. 8

Autor: Barbara Rybałtowska

Historia Zofii i Kasi. która poruszyła serca czytelników w całej Polsce. znajdzie swój wielki finał! Ich losy śledzimy od czasów II wojny światowej. teraz dowiemy się jak potoczyło się życie rodziny Kalczyńskich w latach 2003-2018. Jest to opowieść o miłości i sile ducha. a także o przemijaniu i wdzięczności za to. co przynosi los. O tym. że zarówno w czasach wojny jak i pokoju najważniejsza jest rodzina i bliscy.

Wydawnictwo: Axis Mundi

Cena: 29.9


Smak ciebie

Autor: Kristen Proby

Dla Mii Palazzo gotowanie to coś więcej niż praca. Dla swojej restauracji stworzyła mistrzowskie menu pełne pysznych i seksownych dań.
Teraz o Pokusie mówią w prestiżowym telewizyjnym programie kulinarnym.
Serce i wysiłek. które Mia włożyła w to miejsce. wreszcie zaczynają się zwracać.
A potem w kuchni pojawia się Camden Sawyer. największa pomyłka jej życia…
Camden Sawyer to kulinarny geniusz uznany na całym świecie. Nie oprze się zaproszeniu do Portland na rozgrywkę z Mią przed kamerami nowego programu telewizyjnego. Ale czy zdoła ją przekonać. że chemia. która łączy ich w kuchni. może być równie oszałamiająca w sypialni? I czy oboje odważą się przyznać. że nigdy o sobie nie zapomnieli?
Ani Mia. ani Camden nie zdają sobie jeszcze sprawy. o jak wysoką stawkę

9.9: https://woblink.com/ebook/ponadwymiarowy-zasieg-umyslu-wojtowicz-maksymilian-126910u

Cena:


ISBN

9788365853714: Wydawnictwo

Format

34.9: https://woblink.com/ebook/dziekuje-za-swinskie-oczy-gzyra-dariusz-127084u

Cena:


Testowanie oprogramowania w praktyce

Autor: Adam Roman

Niniejsza książka jest wyjątkową pozycją na rynku literatury testerskiej. Autorzy – praktycy testowania – przedstawiają rzeczywiste problemy. z jakimi przyszło się im zmierzyć w pracy zawodowej oraz w jaki sposób starali się je rozwiązać. Opisują sukcesy. jednocześnie nie ukrywając swoich porażek. To wielka wartość tej publikacji. ponieważ Czytelnik może bezboleśnie uczyć się na błędach autorów.

Teksty wchodzące w skład książki dotyczą bardzo zróżnicowanych obszarów testowania. takich jak:

* automatyzacja.

* testowanie urządzeń mobilnych.

* testowanie użyteczności.

* testowanie wydajnościowe.

1:

Cena:


9788360891995

Wydawnictwo: Wydawnictwo VECTRA

EPUB.MOBI

https://woblink.com/ebook/uwolnij-mnie-daria-skiba-127717u: https://woblink.com/product-publication/download/127717/epub

Cena:edward kasperski, adam nowaczyk, archipelag gułag mobi, tania książka newsletter, pochodzenie czlowieka, epub to mobi kindle, scenariusz zajęć z uczniem niedostosowanym społecznie, egzamin ustny z języka polskiego, frondy, testy maturalne matematyka pdf, pierwsza awangarda, jacek kubica, wydawnictwo kosmos kosmos, mroczna wieża vii: mroczna wieża, george gordon byron książki, karolcia audiobook za darmo, trzy oblicza pożądania pdf za darmo, historia europy książka, wykłady z anestezjologii machała pdf, społeczna odpowiedzialność biznesu literatura, collins dani, drzewa iglaste kolorowanka, jerzy dzik, bożena aksamit wikipedia, convertis…