Modlitewnik fatimski

Autor: ks. Zbigniew Krzysztof Knop CM

Rok 2017 przynosi nam stulecie objawień fatimskich. Dla wszystkich czcicieli Matki Bożej ta okrągła rocznica jest wyjątkową sposobnością do głębokiej modlitwy i uwielbienia Maryi.

Modlitewnik jest nieocenioną pomocą dla każdego. kto pragnie zgłębiać i realizować w swoim życiu orędzie fatimskie przekazane przez Maryję w 1917 roku i z całkowitym zawierzeniem prosić Ją o wstawiennictwo u Boga oraz w pełni odpowiedzieć na wezwanie do pokuty i nawrócenia. Ogromnie przydatny dla uczestników nabożeństw fatimskich.

Wydawnictwo: Rafael

Cena: 4.9


https://woblink.com/ebook/kipps-herbert-george-wells-29969u

https://woblink.com/product-publication/download/29969/epub: 1

:

Cena:


ISBN

9788365482624: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/kirkhammer-wojciech-ryszard-karolak-30462u

Cena:


PIT-8C kiedy go wypełnić

Autor: Katarzyna Wojciechowska

Informacje PIT-8C mają obowiązek sporządzić podmioty. które wypłacały w danym roku podatkowym przychody. od których nie miały obowiązku pobrania zaliczki na podatek. Podatnicy mają wątpliwości czy w konkretnych stanach faktycznych muszą wystawić PIT-8C. czy nie. Publikacja zawiera tabelaryczny przegląd świadczeń ze wskazaniem. czy stanowią one przychód. który należy wykazać w informacji PIT-8C. czy też nie. Każdy przypadek został wzbogacony interpretacją organu podatkowego potwierdzającą przedstawioną kwalifikację tych świadczeń. 

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9rozmówki niemieckie pdf, jaś i małgosia audiobook, ostrożnie z miłością pdf, jakub ćwiek topiel, ewa leś, cofnąć czas samantha young pdf, czasy niemieckie, prochy w diament, józef dziechciarz, katastrofizm literatura, martwy sad, podstawy marketingu pdf, trening autogenny, batrachomyomachia, pomnik cesarzowej achai…