Najlepszy powód. by żyć

Autor: Augusta Docher

Dominika budzi się po kilku dniach. 

Wie. że to był wypadek. a ukochany ojciec wcale nie chciał jej zabić. 

Teraz. kiedy on jest w więzieniu. ona leży w szpitalu i walczy o życie.

Chociaż właściwie. to inni walczą za nią. ponieważ ona się już poddała. 

Ale to. co miało być końcem. okazuje się być początkiem… 

Przewrotny los stawia na jej drodze ambitnego młodego lekarza. który dostrzega w niej coś więcej niż tylko pacjentkę. Gdy on będzie leczył jej ciało. jego brat Marcel. czarna owca szanowanej rodziny. spróbuje uleczyć jej duszę.

Tylko czy to jest w ogóle możliwe? Czy pęknięte serce potrafi jeszcze kochać?

I czy ktoś. kto ma tyle powodów. by się zabić. odnajdzie ten jeden. by żyć?

Wydawnictwo: Znak

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/32020/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788365534682: Wydawnictwo

Format

44.9: https://woblink.com/ebook/obietnica-nastepcy-trudi-canavan-izabella-mazurek-31823u

Cena:


Reifstein albo Podróż Trzech Króli

Autor: Michał Kruszona

Andrzej. pochodzący z małego miasteczka Reifstein. jak tysiące Wielkopolan trafia na front pierwszej wojny światowej. Chęć zysku okazuje się dla niego ważniejsza od narodowej solidarności i Andrzej staje się denuncjatorem jednego z polskich towarzyszy broni. W nagrodę za wzorową postawę pruskiego żołnierza zostaje zabrany z frontu i skierowany do Iłowej. do majątku księcia Hochberga. Stamtąd. poprzez Rumunię i Turcję. jedzie do Afryki. gdzie ma dbać o interesy Hochberga. Tak zaczyna się jego podróż…

Opowieść jest pretekstem do ukazania niełatwych relacji polsko-niemieckich. Jest też ważnym głosem przypominającym o poległych w czasie pierwszej wojny światowej Wielkopolanach i Ślązakach.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 34.9


Usterki w pracach budowlanych i wykończeniowych

Autor: Jan Czupajłło

Niniejsza publikacja stanowi praktyczny poradnik umożliwiający poprawną realizację robót budowlanych i wykończeniowych. Oprócz wskazania przyczyn powstawania usterek budynków i budowli. prezentuje najskuteczniejsze sposoby ich unikania oraz usuwania. Autor w przystępny sposób przedstawia ryzyka oraz zasady poprawnego wykonywania wielu prac wykończeniowych. jak m.in.: izolacje. podłoża. posadzki. tynki. malowanie. ślusarka. stolarka. obróbki blacharskie. elewacje. dachy.

Książka skierowana jest przede wszystkim do wykonawców. projektantów oraz inspektorów nadzoru. Stanowi także doskonałe źródło wiedzy dla studentów ostatnich semestrów kierunku budownictwo.

Zasadniczym celem Autora było wskazanie wielorak

149: https://woblink.com/ebook/podstawy-pielegniarstwa-tom-1-barbara-slusarska-danuta-zarzycka-31990u

Cena: Danuta Zarzyckaćwiczenia angielski dla dzieci, nużliwość, jean raspail obóz świętych, arystokratka, systemy wczesnego ostrzegania przed upadłością, mezczyzni ktorzy nienawidza, rzeka kłamstw, biografie odtajnione pdf, lem pdf, i że ci nie odpuszczę pl online, pożegnanie z afryką online, ark survival evolved surowce, jerzy osiński, jena bitwa, cechy osobowościowe, encyklopedia socjologii pdf, kłamstwa, którymi żyjemy, władysław tatarkiewicz historia filozofii pdf, dominik adamek, franz kafka proces pdf…