Stand by me

Autor: Agata Czykierda-Grabowska

Sara właśnie zakończyła fatalny związek z Damianem. Sposobem na uleczenie jej zranionego serca i pozbycie się złych wspomnień mają być wakacje spędzone w rodzinnym mieście. Przypadek sprawia. że w tym samym czasie zjawia się tu Paweł – przystojniak. który ma opinię pożeracza kobiecych serc. Kiedy ich drogi się skrzyżują. rozpocznie się zacięta walka żywiołów. Sara bowiem doskonale zdaje sobie sprawę. z kim ma do czynienia. Jako najbliższa przyjaciółka jego siostry słyszała już wiele historii na temat kolejnych podbojów Pawła i wie. że ten typ mężczyzn zupełnie jej nie interesuje. A przynajmniej tak jej się wydaje…

Kiedy jednak nadejdzie Noc Kupały. ten magiczny czas. gdy wszystko sprzyja miłości. oboje nie będą mogli już ukrywać. że łączy ich znacznie więcej. niż chcielib

20: https://woblink.com/ebook/na-zakretach-losu-aleksander-lawski-135088u

Cena:


Magiczna Biblioteka Bibbi Bokken

Autor: Jostein Gaarder

Książki to przygoda!

Nils mieszka w Oslo. Berit w Fjaerland na zachodzie Norwegii. Piszą do siebie listy w książce. którą wysyłają pocztą. Pewnego dnia Berit widzi. jak tajemniczej damie wypada z torebki list. Czyta go ukradkiem. Jest w nim mowa o książce. która ukaże się dopiero w przyszłym roku.

Kto napisał ten niezwykły list? Czy można trzymać w ręku książkę. która dopiero zostanie wydana? I kim jest Bibi Bokken? Dlaczego w jej domu nie ma książek. chociaż wiadomo. że je zbiera?

Nils i Berit szukają nie tylko tajemniczej książki. ale także magicznej biblioteki. Poszukiwania zaprowadzą Nilsa i Berit w świat książek. który narodził się przed kilkoma tysiącami lat. kiedy wymyślono pierwsze litery.

Książka to magiczny świat. pełen malutkich znaków. które potrafią ożywić zmarłych. a żywym zapewnić życie wieczne. To niepojęte. fantastyczne i ‚magiczne’. że dwadzieścia sześć liter w alfabecie da się złożyć na tyle sposobów. że zapełnią długie półki z książkami i zabiorą nas w świat. który nigdy się nie kończy. Wciąż rośnie i rozszerza się. dopóki na tej ziemi istnieć będą ludzie. Popatrzyłem na ściany. przez moment wydawało mi się. że wszystkie książki spoglądają na mnie. jak gdyby były żywe. i wołają:

– Chodź do nas. nie bój się. chodź!

Nagle poczułem ogromny głód. ale nie chciało mi się jeść. Poczułem głód wszystkich tych słów ukrytych na półkach.

-fragment

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99


1

:

:

Cena:


ISBN

9788380874152: Wydawnictwo

Format

54.9: https://woblink.com/ebook/skuteczne-nawyki-brendon-burchard-136115u

Cena:sposoby zaspokajania potrzeb, koń na wzgórzu, kwestionariusz aprobaty społecznej, lubicz posochowska, zespół downa chromosomy, pikantne książki dla dorosłych fragmenty, tadeusz tyszka, chyłka pdf, sebastian leitner, trzynasty dzień tygodnia, jirina prekop, jones amo, słownik medyczny polsko angielski online…