Der Teufel von Tidal Basin

Autor: Edgar Wallace

Zu den Bekannten des Reporters Michael Quigley gehörten Einbrecher. Diebe. Schwindler. Bankräuber. Taschendiebe und viele andere Leute. die nicht gern mit der Polizei in Berührung kamen. Auch mit fast allen Beamten von Scotland Yard stand Mike auf gutem Fuß. und mehrmals hatte er schon das Wochenende mit dem Henker Dumont verbracht. Der Reporter Michael Quigley liebt die bezaubernde Janice Harman. Diese verlobt sich jedoch mit dem reichen Donald Bateman. obwohl sie ihn noch nicht lange kennt. Wenig später Donald Bateman wird ermordet aufgefunden. neben ihm liegt eine verdächtige Dolchscheide die einem gewissen Louis Landor gehört. Die Polizei ist sicher. auf der richtigen Spur zu sein. Doch dann wird Sergeant Elk überfallen. Der Unbekannte bedroht ihn mit einem Messer – es gehört wiederum Louis Landor…

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Wydawnictwo

KtoCzyta.pl: Format

31084

https://woblink.com/product-publication/download/31084/epub: 1

Cena:


Arizona Ames

Autor: Zane Grey

This late-period Zane Grey is one of the best of his novels. Rich Ames didn’t set out to be a gunslinger – it was forced on him. After the bad guys try to „ruin” his twin sister Nesta. Ames grabs his pistols and the bloody gunfight follows. Unfortunately. his criminal actions forces him to flee from his beloved Nesta and his happy Tonto Rim home. pursued by the law and vengeful family members. Rich soon acquired the name „Arizona Ames” and for years after that fateful day his name struck fear into the hearts of bad men all over the West. Certainly he was quick with a six-gun; to be sure there were many notches in the Colt he threw with such lightning rapidity; but at his core he was a good man. forced into a life of wandering for protecting his kin. „Arizona Ames” is a classic western full of thrill and adventure. written by the granddaddy of them all – Zane Grey.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


Zioła w medycynie

Autor: Ilona Kaczmarczyk-Sedlak

To pionierska na polskim rynku publikacja obalająca mity na temat ziołolecznictwa. która jest doskonałym przewodnikiem po terapiach uzupełniających oraz merytoryczną podstawą do leczenia objawów chorobowych. fitoterapii schorzeń o łagodnym przebiegu i chorób przewlekłych. Opisano w niej poszczególne dolegliwości. podkreślono wskazania i przeciwwskazania. schematy dawkowania dla podanych receptur czy ziołowych preparatów.

Rozdziały oddają kolejność odcinków układu pokarmowego. Zagadnienia posegregowano według jednostek chorobowych. Publikację kończy opis leczenia częstych objawów chorobowych. Co interesujące. w publikacji znajdują się także praktyczne wskazówki do kulinarnego zastosowania ziół w profilaktyce i terapii schorzeń układu pokarmowego.<

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10mudra trzeciego oka, biesy pdf, dziady ii pdf, anatomia klamstwa, łódź charona, skam sezon2, gabriela po angielsku, farming simulator 15 gry, choroby infekcyjne, rodzina jako wartość, śni, krótka teoria czasu, hudzik…