The Picture of Dorian Gray

Autor: Grzegorz Komerski

Język angielski

Poziom B2

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – SŁUCHAJ – ĆWICZ

CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści The Picture of Dorian Gray przyswajasz nowe słówka. uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki.

Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu The Picture of Dorian Gr

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Łańcuch miłości

Autor: Morawski Hubert

Trudne czasy. trudne wybory. trudna miłość

Lata pięćdziesiąte dwudziestego wieku. Wieś na Kaszubach. w której obok siebie mieszkają Ukraińcy. Polacy i Kaszubi. Do mieszanki kulturowej. językowej i etnicznej dochodzą też różnice polityczne – patriotycznie i propolsko nastawiona ludność nie akceptuje oficjalnej władzy Polski Ludowej.

Jak w tym specyficznym miejscu odnajdzie się kilkunastoletni Alan. który przeprowadza się tu z Warszawy wraz z ojcem. generałem? I czy uczucie. które zrodzi się pomiędzy spragnionym bliskości chłopakiem a piękną Kaszubką. Leną. będzie miało szansę przetrwać. gdy miejscową ludnością wstrząsną tragiczne w skutkach wydarzenia?

Wokół słychać było przede wszystkim mowę polską. ale pojawiały się czasami osob

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


TRANSFORMERSI

Autor: Agata Jakóbczak

Kiedy czarnooka Isaura opędzała się przed zalotami bezwzględnego Leôncia. bohaterowie Beverly Hills 90210 próbowali odnaleźć najprawdziwszą miłość. sobotnie poranne programy dla działkowców dawały nadzieję. że istnieje skuteczny sposób na walkę z mszycą. a Adam Słodowy uczył Polaków. jak z gumki recepturki i ołówka zrobić karmnik dla ptaków. na ekrany telewizorów Rubin nieśmiało zakradała się reklama.

Transformersi to arcyciekawa opowieść o początkach polskiej reklamy telewizyjnej. o ludziach. którzy kładli podwaliny pod raczkujący biznes. o fortunach. które powstawały nieomal z dnia na dzień. Ale to także podróż do czasów. kiedy „z pewną taką nieśmiałością” przyglądaliśmy się kolorowemu Zachodowi. gdy „Mariola okocim spojrzeniu” przechadzała się w marmurkowych jeansac

35.9: https://woblink.com/ebook/strzaly-w-kopenhadze-niklas-orrenius-129690u

Cena:


ISBN

9788380838918: Wydawnictwo

Format

28: https://woblink.com/ebook/mortem-lukasz-jarosz-129812u

Cena:


Test

Autor: Jolanta Holzer

Życie czasem boli. ale z bólu istnienia wyłania się prawdziwe „ja”.

Szymon: zamknięty w sobie introwertyk. żyjący w świecie poniesionych strat. wśród dźwięków i obrazów. przemyślanych starannie czynności i tych samych miejsc.

Dagmara: kiedyś radosna i pełna życia. popełniła poważny błąd. Niejeden. Wycofana w jedyne bezpieczne miejsce. które zna. zmaga się z poczuciem winy. I pustką po relacji. której nie umiała docenić. póki trwała.

Kuba: zakochany. poszedł za głosem uczucia pod prąd oczekiwań rodziny i podszeptów zdrowego rozsądku. W ślepy zaułek z którego samemu ciężko wyjść. Zwłaszcza. jeżeli nie do końca jest się Kubą.

Ryfka: z poplątaną rodzinną historią i skłonnością do eksperymentów. Częste rozmowy z B

63.2: https://woblink.com/ebook/split-payment-w-sektorze-budzetowym-praca-zbiorowa-130031u

Cena:


ISBN

9788380171374: Wydawnictwo

Format

28.35: https://woblink.com/ebook/polityka-w-mediach-magdalena-butkiewicz-grzegorz-lecicki-pawel-platek-133426u

Cena: Grzegorz Łęcicki


Menedżer 80/20

Autor: Richard Koch

Czy przytłacza cię ciągły napływ wiadomości do skrzynki odbiorczej?

Czy masz trudności z uporaniem się z zadaniami z listy „do wykonania”?

Czy siedzisz w pracy dłużej. niżbyś chciał. i masz wrażenie. że nie poświęcasz czasu na naprawdę ważne rzeczy?

Jeżeli tak. nie jesteś sam. Zwłaszcza w dzisiejszych trudnych czasach wielka liczba menedżerów czuje się przytłoczona. pozbawiona kontroli i bezsilna w obliczu konieczności poważnej zmiany w funkcjonowaniu ich organizacji.

Piętnaście lat temu bestsellerowy autor Richard Koch przybliżył światu zasadę 80/20. zgodnie z którą 20 procent naszego czasu. wysiłku i ważnych decyzji jest źródłem 80 procent naszego sukcesu. W książce Menedżer 80/20 Koch pokazuje. jak wykorzystać tę zasadę. by stać się sku

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Biały wróbel

Autor: Gabriela Kusz

Ogień strawił całe dotychczasowe życie Arlety. W wyniku tragicznego pożaru straciła wszystko. co uznawała za najważniejsze: dom. rodzinę. a nawet własne imię. Osamotniona i zrozpaczona dziewczyna dostaje jednak drugą szansę i trafia pod opiekę bogatej Francuzki. gdzie na nowo uczy się żyć – tym razem w luksusowym otoczeniu gotyckiej rezydencji. Wciąż jednak ma poczucie. że jej miejsce jest gdzie indziej… Wszystko się zmieni. gdy dziewczyna pozna legendę o Żywiołach. odkryje mroczną tajemnicę swojego pochodzenia i dowie się. że jest ostatnią Hybrydą Lodu. Od tej pory będzie musiała zrobić wszystko. by nie wpaść w ręce Szatana i ratować się przed potępieniem…

Czy uda jej się stawić opór znacznie potężniejszym od niej siłom Podziemia? Kto stanie się jej sojusznikie

:

Cena:


ISBN

9788366134393: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/krew-hydry-michelle-madow-129858u

Cena:joanna krasodomska, anatomia moryś, motywacja psychologia pdf, b-angel, trening sportowca, endokrynologia książka, john bevere, harry potter i komnata tajemnic (gra komputerowa), kompania braci: na linii frontu, filozofowie romantyzmu, propriocepcja ćwiczenia, pamiętnik inteligenta, szóste wymieranie, zielone migdały, trafność zewnętrzna, fizjologia roślin kopcewicz…