https://woblink.com/product-publication/download/30954/pdf

1:

:

Cena:


Życie zaczyna się w piątek

Autor: Ioana Pârvulescu

Rok 1897. Na polach pod Bukaresztem znaleziony zostaje nieprzytomny mężczyzna. Nie wiadomo kim jest. ani skąd pochodzi. Może to oszust albo przestępca uciekający przed pościgiem? A może pacjent szpitala psychiatrycznego? Z czasem nieznajomy gromadzi wokół siebie całkiem sporą grupę ludzi. wśród których jest znany lekarz i jego córka. policjant. 8-letni goniec przemierzający stolicę z paczkami i listami oraz dziennikarze.

Akcja tej na poły kryminalnej powieści rozgrywa się w ciągu zaledwie 13 dni: od piątku 19 grudnia do końca 1897 roku. Dzięki niezwykle żywo odmalowanym obrazom atmosfera Bukaresztu końca XIX wieku odtworzona jest niczym w filmie. Czytelnik może ją poczuć razem z bohaterem. który przeniósł się w czasie z XXI wieku.

A może to wszystko tylko mi

47: https://woblink.com/ebook/zabytkowa-architektura-gdanska-w-latach-1945-1951-marcin-gawlicki-31121u

Cena:


:

:

Cena:


ISBN

9788362247530: Wydawnictwo

Format

15.99: https://woblink.com/ebook/patrze-monika-mostowik-31437u

Cena:biologia repetytorium pdf, życie podziemne mężczyzny pdf, kroniki marsjańskie, bezlitosna siła, joanna szyndler, chiński wirus, włodzimierz sołowjow, nie strach się bać, mroczna przepowiednia, książki kryminały pdf za darmo, spór międzynarodowy, kolor bursztynu, rodo ustawa pdf, mróz wyrok pdf, wałęsa człowiek z teczki, testy z przyrody klasa 4 do wydrukowania, czasopisma o szydełkowaniu pdf, to be cwiczenia pdf, łysienie czołowe bliznowaciejące…