ISBN

9788379769377: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/dekada-tom-2-na-tropie-michal-larek-125677u

Cena:


ISBN

9788301200015: Wydawnictwo

Format

79: https://woblink.com/ebook/hr-business-partner-karina-popieluch-126463u

Cena:


ISBN

9788380755215: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/to-jedno-zdjecie-dorota-milli-126659u

Cena:


Państwo. szkoła. klasy

Autor: Przemysław Sadura

Polscy rodzice (i dzieci) wprost uwielbiają szkołę. Tyle że brytyjską. jak wyemigrują. Dlaczego tę polską potępiają w czambuł. choć jej wyników zazdroszczą nam… Brytyjczycy? Czemu rolnicy. fryzjerki i hydraulicy podstawówki – poza wuefem i rówieśnikami – nie cierpią. a zawodówkę wspominają dobrze? Od kogo słyszymy legendy o gimnazjalnej Sodomie i Gomorze. choć przemocy było tam najmniej ze wszystkich rodzajów szkół? Po co i jak studiuje w Warszawie chłopskie dziecko z mazurskiej wsi. córka profesorskiej pary z Warszawy. syn nauczycielki spod Radomia? I wreszcie – czy PiS zaprowadza dziś w szkole porządek. pogłębia chaos. a może niszczy jeden z lepszych systemów oświaty w Europie?

Wydawnictwo: Krytyka polityczna

Cena: 39.9


:

:

Cena:


Zanim zawieje wiatr

Autor: Katarzyna Wójcik

Ile zdołasz poświęcić. by zdobyć klucz do niewyobrażalnej potęgi?

Wiele wieków temu chciwość spopieliła królewskie ziemie. Pamięć o wojnie. która z najgłębszych czeluści wywabiła bestie. a z cienia – zaciekłych wojowników. dawno już się zatarła. Przetrwała jedynie legenda o kamieniach Lyshanach i ich mocy.

Wiele lat po tych wydarzeniach młody Yun decyduje się opuścić rodzinną wioskę. Impulsem do wyprawy jest lęk o życie najbliższych i słowa zakapturzonego Nieznajomego. Wkrótce Yun poznaje ambitną młodą alchemiczkę Minę oraz skrytobójcę Garetta. by wraz z nimi wyruszyć w podróż po Czterech Krainach. Wspólnie mierząc się z napotykanymi niebezpieczeństwami. tworzą osobliwą drużynę. W dążeniu do zdobycia Lyshanów każdemu z nich przyświecają jednak odmienne cele.

I tylko kwestią czasu pozostaje. kto zdradzi pierwszy…

Zanim zawieje wiatr to opowieść o pełnokrwistych bohaterach. przemierzających barwny. a zarazem pełen niebezpieczeństw świat Czterech Krain. z pietyzmem stworzony przez autorkę. Wciągająca lektura o podróży. pragnieniach oraz zaskakujących powiązaniach między bohaterami. która nieraz zamiesza emocjami czytelników.

Karolina Sypniewska i Piotr Kowal

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 33


Zanim zawieje wiatr

Autor: Katarzyna Wójcik

Ile zdołasz poświęcić. by zdobyć klucz do niewyobrażalnej potęgi?

Wiele wieków temu chciwość spopieliła królewskie ziemie. Pamięć o wojnie. która z najgłębszych czeluści wywabiła bestie. a z cienia – zaciekłych wojowników. dawno już się zatarła. Przetrwała jedynie legenda o kamieniach Lyshanach i ich mocy.

Wiele lat po tych wydarzeniach młody Yun decyduje się opuścić rodzinną wioskę. Impulsem do wyprawy jest lęk o życie najbliższych i słowa zakapturzonego Nieznajomego. Wkrótce Yun poznaje ambitną młodą alchemiczkę Minę oraz skrytobójcę Garetta. by wraz z nimi wyruszyć w podróż po Czterech Krainach. Wspólnie mierząc się z napotykanymi niebezpieczeństwami. tworzą osobliwą drużynę. W dążeniu do zdobycia Lyshanów każdemu z nich przyświecają jednak odmienne cele.

I tylko kwestią czasu pozostaje. kto zdradzi pierwszy…

Zanim zawieje wiatr to opowieść o pełnokrwistych bohaterach. przemierzających barwny. a zarazem pełen niebezpieczeństw świat Czterech Krain. z pietyzmem stworzony przez autorkę. Wciągająca lektura o podróży. pragnieniach oraz zaskakujących powiązaniach między bohaterami. która nieraz zamiesza emocjami czytelników.

Karolina Sypniewska i Piotr Kowal

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 33


Nieproszona miłość

Autor: Webster Eleanor

Od tragicznej śmierci żony Sebastian. hrabia Langford. bezskutecznie poszukuje guwernantki. Ma nadzieję. że dzięki troskliwej i wyrozumiałej opiekunce córka wreszcie odzyska radość życia i spokój. Żadna kandydatka nie zdobywa jednak jego zaufania ani tym bardziej sympatii. Wkrótce w majątku znajomych poznaje pannę Sarę Martins. podopieczną szanowanej i bogobojnej pani Crawford. Młoda dama ma wszystkie cechy. jakich Sebastian poszukiwał w idealnej opiekunce. Ponadto jest piękna i doskonale wykształcona. Sebastian nie wie jednak. że Sara skrywa pewien sekret…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 10.99wiek 21, konturek pdf, deborah feldman historia, meritum prawo spółek, ustawa o samorządzie gminnym komentarz, dzieci szatana, sierpińska ocena przedsiębiorstwa według standardów światowych pdf, jacek olędzki, komunizm w europie, guillaume musso zjazd absolwentów, command & conquer 3: wojny o tyberium, syczące pustkowia, niania w nowym jorku, jak skutecznie rzucić palenie książka, podręcznik do japońskiego pdf, uklad pdf, równania różniczkowe cząstkowe…