Gejerel

Autor: Krzysztof Tomasik

Czy Andrzej Wajda zamierzał zrobić film o miłosnej relacji „Zośki” i „Rudego”? Kim był brat „Wampira z Zagłębia” i jaki miał wpływ na przebieg słynnego procesu z lat 70.? Dlaczego tak mało wciąż wiemy o akcji „Hiacynt”? Gdzie są „różowe teczki”? Do czego klucz kryją powieści sensacyjne z serii „Jamnik”?

Krzysztof Tomasik wertuje reportaże. zapomnianą literaturę. akta spraw sądowych. wypowiedzi autorytetów i polityków. pamiętniki i listy. Czas. w którym autor spędził między innymi w archiwum IPNu skutkuje tym. że oddajemy w ręce czytelnika reportaż o PRLu jeszcze pełniejszy i jeszcze bardziej fascynujący.

Wydawnictwo: Krytyka polityczna

Cena: 34.9


ISBN

9788380739512: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/miedzy-nami-samicami-dorota-suminska-irena-stanislawska-aleksanda-piotrowska-128424u

Cena: Irena Stanisławska


Edukacja i zdrowie w dobie globalizacji

Autor: Katarzyna Wójcik

Skutki globalizacji noszą znamiona przełomu cywilizacyjnego. przenikając do wszystkich sfer aktywności współczesnego człowieka. Uwzględnianie kontekstu tego faktu w analizach procesów edukacji stało się więc nie tylko potrzebne. ale jest wręcz

konieczne. Podjęty zamiar wydawniczy. ze względu na jego rozległość. sprawia. iż poszczególne tomy dotyczą związków edukacji z wybranymi szczególnie ważnymi dziedzinami życia społecznego – gospodarką. zdrowiem czy bezpieczeństwem. Oczekuje się przy tym. iż prowadzony w taki sposób dyskurs wskaże na problemy nowe. znaczące dla edukacji i nauk pedagogicznych. a także na ofertę tych nauk. dotyczącą wspólnego rozwiązywania wyłaniających się w tych dziedzinach nowych problemów edukacyjnych.<

79: https://woblink.com/ebook/amunicja-i-jej-elaboracja-praktyczny-poradnik-jerzy-a-ejsmont-128155u

Cena:


1

:

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/129204/epub

1:

:

Cena:


Ty. Twoje dziecko i szkoła

Autor: Ken Robinson

W książce Ty. Twoje dziecko i szkoła Ken Robinson:

– wyjaśnia. na czym polega dobra edukacja- podpowiada. co możemy zrobić jako rodzice. aby zapewnić naszym dzieciom odpowiednią edukację

– pokazuje. jak wspierać dzieci w systemie szkolnictwa albo poza nim. jeśli taką decyzję podejmiemy.

 Ty. Twoje dziecko i szkoła to książka dla rodziców. którzy chcą towarzyszyć dzieciom w ich edukacji. a dzięki temu zapewnić im szczęśliwe życie. wolne od presji i stresu. To praktyczny przewodnik. dzięki któremu rodzice będą mogli aktywnie uczestniczyć w edukacji dzieci i pomagać im w odkrywaniu wrodzonych talentów. 

Autor opiera nie tylko na doświadczeniu zawodowym. ale także prywatnym. Na ponad 300 stronach najnowszej książki udziela głosu z

:

Cena:


Inna legenda. Rejestr artefaktów

Autor: Adam Kadmon

Inna legenda. Rejestr artefaktów to piąty tomik Adama Kadmona. Zawartość poetycka tomu została ujęta w dwie części. W pierwszej znajdziemy głównie utwory osadzone w konkretnych ramach historycznych – stąd obecność starożytnych plemion. królów polskich czy odwołania do początków religii oraz kultury słowiańskiej. w tym historii pierwszych grodów. W drugiej znacznie obszerniejszej części. mimo wciąż obecnych odniesień do historii. autor skupia się na współczesności. Tu pokusił się o wiersze o bardziej osobistym charakterze. Dzieli się swymi refleksjami filozoficznymi m. in. na temat przemijania. religii. miłości. przyjaźni. a to za sprawą otaczającej przyrody oraz zastanej przestrzeni obyczajowo – kulturowej.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: Dariusz Jemielniakjan misiak, witold kieżun patologia transformacji, antonio agnieszka siepielska, camilla läckberg ofiara losu pdf, starofrancuski, lodołamacz (książka), komitet praw dziecka onz, słownikortograficzny, małgorzata musierowicz nowa książka, ślepnąć od świateł do pobrania, czasy angielskie tabela pdf, na szczycie haner pdf, dwie drogi figaro pdf, greg mckeown, zastępcza terapia hormonalna, daniel dennett książki, będe przy tobie, wzrost gospodarczy pdf…