Jak wyjść z dołka emocjonalnego

Autor: Andrzej Bubrowiecki

Pierwsza pomoc dla każdego zestresowanego człowieka!

W obliczu osobistych tragedii i trudności. wiele osób nie potrafi poradzić sobie z natłokiem emocji. myśli i dojmującym poczuciem bezsilności. Andrzej Bubrowiecki prezentuje poręczny i pomocny przewodnik po ludzkiej duszy w stanie kryzysu. Wykorzystuje najnowszą wiedzą naukową z dziedziny psychologii stresu. psychoterapii i neurobiologii. by pokazać. jak m.in.:

– wspomagać obszary mózgu odpowiedzialne za emocje.

– zmniejszyć swoją podatność na stany lękowe.

– wybrać najlepszą strategię radzenia sobie z kryzysem i depresją.

– wesprzeć bliskie osoby. które doświadczyły problemów emocjonalnych.

Wydawnictwo: MUZA SA

Cena: 27.9


Potęga osobistego uroku

Autor: Brian Tracy

Niezależnie od posiadanych przez ciebie zdolności. inteligencji czy doświadczenia 85 procent twoich szans na odniesienie sukcesu zależy wyłącznie od umiejętności zjednywania sobie ludzi i przekonywania ich – czyli od twojego uroku osobistego. Jeśli dziś uważasz się za osobę pozbawioną tej cechy. przeczytaj książkę Potęga osobistego uroku. a sam się przekonasz. do czego jesteś zdolny!

Ta książka jest nadzieją dla wszystkich. którzy uważają. że brak im „tego czegoś” w kontaktach z innymi.

W książce przedstawiono sprawdzone. łatwe do opanowania techniki pomagające być bardziej czarującym w każdej sytuacji. Jeśli zastosujesz te wszystkie sekrety w swoim życiu. wkrótce otworzą się przed tobą drzwi. o których uchy

26.9: https://woblink.com/ebook/skonczona-gra-marriage-games-tom-2-cd-reiss-139622u

Cena:


ISBN

9788381320634: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/przyprawy-ktore-lecza-karolina-i-maciej-szacillo-137887u

Cena:


ISBN

9788395277771: Wydawnictwo

Format

11.5: https://woblink.com/ebook/wydanie-dwujezyczne-z-przygod-sherlocka-

Cena: Autor


Miesięcznik ZNAK nr 762

Autor: autor zbiorowy

Sto lat temu. a dokładnie 28 listopada 1918 r.. kilkanaście dni po odzyskaniu niepodległości. na mocy dekretu Józefa Piłsudskiego o ordynacji wyborczej do Sejmu Ustawodawczego Polki otrzymały prawa wyborcze. Spór o ustawę skłania do szerszego spojrzenia i pytania o przyszłość samej instytucji uniwersytetu. Czy uniwersytet to forma życia? Jaka jest jego rola w przestrzeni publicznej? Jak oceniać najnowsze zmiany w polskim szkolnictwie wyższym?

Wydawnictwo: Znak

Cena: 12.9


Powrót z Północy

Autor: Maja Wolny

Współczesność. Z moskiewskiego dworca odjeżdża spóźniony pociąg. Transsyberyjska przygoda przebiega początkowo pogodnej atmosferze. jednak kiedy wagony pustoszeją. komórki tracą zasięg. a pociąg wydaje się zbaczać z wyznaczonej trasy. Olgę Forys i jej znajomych ogarnia niepokój. Następujące później wydarzenia na zawsze odmienią życie piątki bohaterów.

W przededniu pierwszej wojny światowe podróż w tym samym kierunku odbywa zdolny inżynier. Michał Forys z warszawskiej firmy Rudzki i S-ka. Pod jego nadzorem ma stanąć na rzece Amur jeden z najdłuższych mostów świata. Dla uwikłanego w skomplikowane związki uczuciowe oraz mroczna sprawy z przeszłości Michała wyjazd na Syberię może stać się zarówno życiową szansą. jak i przekleństwem.

Powrót z Północy to fascynująca wędrówka po odrealnionych syberyjskich osadach. w których spotykamy młodego Stalina. Rasputina. a także Nicefora – XVII –wiecznego watażkę tworzącego nowe państwo. W tej pełnej gęstniejącego napięcia powieści rzeczywistość miesza się ze snem. przeszłość z teraźniejszością. a historia ze zmyśleniem.

„Bardzo chciałam napisać powieść o drodze i śmierci. Syberia jest jednym i drugim”.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 35.99audiobook kwiat kalafiora, rodzina angielski ćwiczenia pdf, biologia genetyka gimnazjum, claudio salmeri, jak odmawiać nowennę pompejańską pdf, analiza danych jakościowych, obywatel film wellesa, oto jest kasia pdf, życie seksualne kanibali, przedwiośnie bohaterowie krótko, hugo bader audyt, insulinooporność pdf, sławomir kwiecień, łatwy sposób na rzucenie palenia pdf, dieta niskocholesterolowa pdf, cel elle kennedy pdf…