Rozwód? Nigdy!

Autor: Andrea Laurence

Nienasyceni. odszukali się ustami i stęsknieni ich smaku całowali się namiętnie. Ale Scarlet nie do końca uwolniła się od lęku. że znów go utraci. Bo kiedy w ich małżeństwie działo się coraz gorzej. a Mason. zanim się wyprowadził. zaczął sypiać w pokoju gościnnym. jego oddalanie się było dla niej katastrofą. której nie potrafiła zapobiec. Tak więc zanim wylądowali w łóżku. głos rozsądku podpowiadał jej. że to przecież może nie oznaczać trwałego pojednania. Emocje jednak jak zwykle wzięły górę…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Listy. Marina Cwietajewa. Rainer Maria Rilke. Boris Pasternak

Autor: Rainer Maria Rilke

Niezwykła korespondencja trójki wielkich europejskich poetów jest zapisem ich pasji życia i poezji. ale też opowieścią o samotności. smutku. wreszcie śmierci. To również obraz „ciekawych czasów”. w których przyszło żyć bohaterom książki i które zdeterminowały ich losy – Europa w pół kroku między jedną a drugą wojną. terror stalinowski. Odkupieniem mogła być jedynie poezja. „Rilke nie jest ani zamówieniem naszych czasów. ani ich reprezentantem. – jest ich przeciwwagą. Wojny. rzezie. porozrzucane mięso niezgody – i Rilke. Dzięki Rilkemu nasze czasy zostaną ziemi – odpuszczone.” pisała młoda Cwietajewa. 

Książka. obok listów. zawiera komentarze pokazujące biograficzne i historyczne okoliczności ich powstania. wprowadzające czytelnika w e

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 299


Szkocka przygoda

Autor: Julia London

Lady Daisy Bristol straciła męża i samotnie wychowuje syna. Jest zamożna. ale grozi jej utrata całego majątku. Aby go zachować. zgodnie z testamentem musi wkrótce wyjść za mąż.

Czas ucieka. a Daisy ma już dość natrętnych zalotników. którzy w Londynie nie odstępują jej na krok. Postanawia napisać do dawnego ukochanego. kapitana marynarki Spiveya. aby zaproponować spotkanie. Ma nadzieję. że ich uczucia odżyją. kiedy tylko się spotkają.

W oczekiwaniu na odpowiedź Daisy wyjeżdża do jednej ze swoich posiadłości w Szkocji.

Na miejscu poznaje intrygującego Caileana MacKenziego. Daisy i Cailean zbliżają się do siebie. a wkrótce zaczyna rodzić się między nimi poważniejsze uczucie. Wtedy w posiadłości Daisy niespodziewanie pojawia się kapitan Spivey…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 33


Otulone ciemnością

Autor: Hanna Greń

W TRÓJKĄCIE BESKIDZKIM

Mroczne powieści pełne zbrodni i tajemnic wywodzących się z ciemnej strony ludzkiej natury.

Komisarz Benita Herrera. po raz pierwszy w swojej karierze. staje przed zadaniem wytropienia seryjnego mordercy. Jego ofiarami są wyłącznie kobiety. a ze względu na charakterystyczne ułożenie zwłok. przestępca otrzymuje przydomek Całunnik.

W wyniku śledztwa Benita odkrywa. że wszystkie ofiary łączy jedna rzecz – znajomość z niejakim Aleksandrem Podżorskim. dobrze znanym w kręgach cieszyńskiej i wiślańskiej policji jako eksgangster. Nie ulega wątpliwości. że jest on w jakiś sposób powiązany ze sprawą Całunnika. Choć były przestępca natychmiast trafia na celownik pani komisarz. wszystko wskazuje na to. że nie mógł on popełnić żadnego z morderstw. A może to tylko zauroczenie zaciemnia osąd Benity?

Policjantka decyduje się poprosić o pomoc przyjaciela z Wisły. Konrada Procnera. który miał już wcześniej do czynienia z seryjnymi zabójcami. Czy wspólnymi siłami. z pomocą przyjaciół. uda im się schwytać szaleńca. zanim ten zakończy swoją „świętą misję”?

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9


ISBN

9788324055517: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/zagram-ci-to-kiedys-jerzy-illg-133782u

Cena:kolysanka z auschwitz, spoleczna gospodarka rynkowa, piotr zachara, cuda różańcowe, samantha young wszystko przed nami pdf, niania w nowym jorku online, didier eribon, słownik frazeologiczny online, poliglota ile języków, żywoty i poglądy słynnych filozofów, sekret listu, sebastian sykuna, żurek neonówka, przewodnik minecraft, przesniona rewolucja, piotr ferenc, audibooki, bogusław wołoszański sensacje 20 wieku online…