Niebo nad Szkocją

Autor: Cathy Williams

Zajęty wyłącznie pracą milioner Alessandro Falcone przyjeżdża do Szkocji. by zabrać swojego ojca do Londynu. Tam będzie mógł mu zapewnić lepszą opiekę. Jednak ojciec nie chce słyszeć o wyjeździe. Laura Reid. przyjaciółka rodziny. uświadamia Alessandrowi. że nie zna wielu faktów z życia ojca. Zaintrygowany Alessandro postanawia więc zostać dłużej. by się o tym przekonać…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Wydawnictwo

Jaguar: Format

28424

https://woblink.com/product-publication/download/28424/epub: 1

Cena:


ISBN

9788365282927: Wydawnictwo

Format

30: https://woblink.com/ebook/to-co-ukryte-anna-pol-laura-lippman-maciej-nowak-kreyer-28382u

Cena:


Carpe diem

Autor: Diane Rose

Rosalie Heart ma dwadzieścia dwa lata. studiuje prawo. dba o linię i spotyka się ze swoimi przyjaciółmi. Jednym słowem – szczęśliwa młoda kobieta. czekająca na miłość. Jednak zanim zaczniecie jej zazdrościć. przemyślcie to… Rosalie zostały już niecałe dwa lata życia. Pogodziła się z tym. że umrze. Teraz tylko stara się oswoić z tym swoich najbliższych. Żyje chwilą i próbuje zrobić jak najwięcej. Nie myśli o miłości i związkach. uważa. że jest to dla niej zakazanym owocem. Po prostu trwa i czeka na ten ostatni dzień. kiedy już się nie obudzi. Ten precyzyjny plan ulega zmianie. kiedy Rosalie poznaje kogoś. z kim chciałaby spędzić jak najwięcej wspólnych chwil…

Wydawnictwo: Videograf

Cena: 29.9


ISBN

9788374409438: Wydawnictwo

Format

63.2: https://woblink.com/ebook/jednolity-plik-kontrolny-ewidencja-vat-od-1-stycznia-2017-adam-kuchta-pawel-huczko-joanna-dmowska-radoslaw-kowalski-28754u

Cena: Paweł Huczko


ISBN

9788324041862: Wydawnictwo

Format

33.99: https://woblink.com/ebook/wykleta-armia-kacper-sledzinski-28676u

Cena:


Sowa

Autor: Samuel Bjørk

Druga powieść serii o Holgerze Munchu i Mii Krüger!

Zatrważająca zbrodnia. złowieszcza symbolika i intrygujący finał!

„W Sowie autor dowodzi. jak zręcznie potrafi budować napięcie. Samuel Bjørk napisał porywający wielowątkowy kryminał. pełen szczegółowych. zachwycających opisów”. Adresseavise

„Samuel Bjørk to wyjątkowy autor z wielkimi pokładami energii. Pisze porywające powieści ze świetnymi dialogami i postaciami. z których każda ma potencjał. by stać się inspiracją do tworzenia nowych historii”. Oppland Arbeiderblad

„Świetny styl oraz pomysłowe i pełne napięcia zwroty akcji sprawiają. że nie da się oderwać od tej powieści”. Moss Avis

Najbogatszy armator w Sandefjord leży na łożu śmierci. Jego pierworodny syn odziedziczy majątek pod jednym warunkiem: nie może p

27.9: https://woblink.com/ebook/mow-mi-katastrofa-magdalena-wala-28523u

Cena:


Gianca

Autor: Jacek Łukawski

Posłuchajcie Arka Olsona. który z dryfującej wśród chmur wyspy trafił na pokład latającego okrętu. Opowie wam. jak z chłystka zmienił się w powietrznego pirata. co burzom się nie kłania. Opowie o żaglach. które wypełnia wiatr. o prętach burzowych wysuniętych przez ambrazury i o ventusach. z którymi żeglują płanetnicy. Ale przede wszystkim opowie o swym wielkim marzeniu. aby zajrzeć pod dno powietrzne. którego przekroczyć nie sposób. Witajcie na pokładzie Gianki. Oprzyjcie się wygodnie o reling i nadstawcie uszu.

 

Gianca to niezależna fabuła rozwijająca świat wykreowany w cyklu Kraina Martwej Ziemi. Do tej pory nakładem SQN Imaginatio ukazały się Krew i stal oraz Grom i szkwał – przygodowe powieści fantasy osadzone w realiach przypominających średniowiecze i

22: https://woblink.com/ebook/pamietnik-mojej-zolnierki-na-kaukazie-i-niewoli-u-szamila-karol-kalinowski-28607u

Cena:granica wszechświata, alexander lowen pdf, kim byłbym bez ciebie?, ufo z roswell, splawik grunt, wielki bazar złoto brayana pdf, dominika wetoszka, elizabeth gilbert wielka magia, wiedźmin 3 jak grać, królewsko obdarowany pdf, test figury złożonej reya, homoludens, niezwyczajna samantha young pdf, montefiore simon…