Żelazny kruk 1. Wyprawa

Autor: Rafał Dębski

Pewnej nocy nad wioską. w której mieszka Evah rozlega się potężny głos. przemawiający w nieznanym języku. Słychać szum i hałas. zrywa się mocny wiatr. Mieszkańcy od razu odgadują.

że to musi być Żelazny Kruk. Ojciec Evaha ukrywa chłopca w skrytce pod podłogą. w której zazwyczaj trzyma skóry upolowanych zwierząt. chowając je przed wzrokiem chciwych poborców. Po chwili umieszcza tam też młodszą córeczkę. jeszcze niemowlę.

Evah słyszy hałasy. krzyki. tupot podkutych butów. dziwne warczenie. Modli się. żeby mała nie zaczęła płakać. Kiedy wszystko cichnie. wychodzi z kryjówki.

Przed domem leży ciało jego ojca. który próbował bronić rodziny. Domy płoną. widać więcej trupów. Nigdzie jednak nie znajduje matki. Nie ma też większości mieszkańców wioski. w tym Veri

26.9: https://woblink.com/ebook/assassin-s-creed-last-descendants-ostatni-potomkowie-przeznaczenie-bogow-matthew-j-kirby-134474u

Cena:


ISBN

9788365973764: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/kopnij-pilke-ponad-chmury-iwona-szelezinska-134113u

Cena:powszechna historia prawa, virion szermierz, rozdziobia nas kruki i wrony, aleksandra nowakowska, współczesne społeczeństwo polskie, cuda świętej rity patronki w sprawach najtrudniejszych, małgorzata dąbrowska kardas, mośka, streszczenie władcy lewawu, sławomir mrożek opowiadania pdf, wypracowanie z lektury chłopcy z placu broni, anatomia człowieka bochenek pdf, michał trębacz, celina olszak, anna lisowska, aleksander posacki oficjalna strona, bestie i ludzie, annapurna książka, korfu przewodnik z atlasem pdf, 41 dni nadziei książka, sekret pdf, metody badawcze w naukach społecznych pdf, uziębło…