ISBN

9788380027671: Wydawnictwo

Format

45: https://woblink.com/ebook/historia-izraela-shapira-anita-135586u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/135613/epub

1:

:

Cena:


Łącząc dwa światy. Nauka komunikacji z bliskimi. którzy odeszli

Autor: Holland John

Zastanawiałeś się. czy Świat Duchowy naprawdę istnieje? Doświadczyłeś przeżyć parapsychicznych. ale wątpisz w ich autentyczność? A może cierpisz po stracie bliskiejosoby i szukasz ukojenia po jej odejściu? Niezależnie od tego. z jakimi problematycznymi kwestiami masz do czynienia. ta książka pomoże Ci znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania z zakresu duchowości. Autor – medium obdarzone wrodzonymi zdolnościami paranormalnymi – pomoże Ci odkryć moc parapsychiki. Dzięki tej publikacji dowiesz się. w jaki sposób nawiązać kontakt ze zmarłymi bliskimi. którzy są już po Drugiej Stronie i uwierzysz w istnienie świata zmarłych. Nauczysz się. jak stworzyć swoją kładkę. która połączy Cię z własną duszą i doznasz prawdzi

39.9: https://woblink.com/ebook/miejski-mnich-shojai-pedram-135860u

Cena:


ISBN

9788328709799: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/milosc-i-inne-deliria-mika-dunin-135585u

Cena:


Odpowiedzialność księgowego

Autor: Krzysztof Janczukowicz

Ebook adresowany do trzech grup czytelników. Tytułowi księgowi. czyli osoby. które uczestniczą w prowadzeniu księgowości firmy. znajdą tu dotyczący ich grupy zawodowej i wyczerpujący w założeniu zestaw reguł odpowiedzialności – zarówno podatkowej. jak i cywilnej. pracowniczej czy karnej. Uwzględnione zostały tu wszystkie wchodzące w grę układy formalne między księgowym a firmą: od księgowego będącego pracownikiem firmy do księgowego prowadzącego własne biuro rachunkowe. Książka nie obejmuje problematyki związanej z finansami publicznymi. a w szczególności specyficznych zasad odpowiedzialności za naruszenie dyscypliny finansowej. Przyjmujemy więc optykę właściwą wyłącznie przedsiębiorstwom prywatnym.

Drugą grupą adresatów są osoby. które zarządzają firmami<

24.2: https://woblink.com/ebook/laryngologia-alternatywna-konchowanie-uszu-i-inne-terapie-naturalne-kuc-elzbieta-136195u

Cena:metoda case study, jacek piekara płomień i krzyż tom 3, markiewicz instalacje elektryczne, tomasz piróg, humor z zeszytów szkolnych, wspolczesne konflikty zbrojne, tyrmand dziennik 1954, grzegorz nancka, poufne grynberg, streszczenie hobbit, polacy w wehrmachcie pdf, czarna owieczka karty pracy, tango interpretacja, ribbentrop beck, testy maturalne angielski pdf, techniki negocjacji, parapodatki, koczownik…