Okrutnik. Dziedzictwo krwi

Autor: Aleksandra Rozmus

Żyjecie w przekonaniu. że strzygi. wąpierze. topielcy i południce istnieją tylko w ludowych podaniach? To błąd! Te potępione dusze snują się po ziemi. uprzykrzając ludziom życie i czyhając na dogodny moment. by ich skrzywdzić. Jest jednak ktoś. kto może stanąć w obronie niewinnych i bezbronnych. zapewniając ochronę przed słowiańskimi demonami – Okrutnik. człowiek obdarzony przez bogów wielką odwagą. sprytem i intuicją. pozwalającą wytropić czyhające w kniei wrogie istoty.

Jest tylko jedno pytanie: czy będzie w stanie sam zapobiec apokalipsie. gdy pewnego dnia rozwścieczone demony postanowią opuścić lasy i wtargnąć do świata ludzi?

Dziewczyna stanęła i odwróciła się do Stanisława. Patrzyła mu w oczy. a w końcu go pocałowała. Pocałunek by

34.9: https://woblink.com/ebook/menedzer-80-20-richard-koch-133653u

Cena:


ISBN

9788301201982: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/swinie-w-kinie-krzysztof-trojanowski-138307u

Cena:


ISBN

9788320056228: Wydawnictwo

Format

159: https://woblink.com/ebook/medycyna-stylu-zycia-artur-mamcarz-daniel-sliz-135269u

Cena:


Kruso

Autor: Seiler Lutz

Robinson Crusoe ponad 300 lat później. z niemieckim akcentem oraz w rzeczywistości bliższej nam zarówno geograficznie. jak i historycznie. to debiutancka powieść utytułowanego poety Lutza Seilera.

 Czytając Kruso. nie wyrusza się w podróż na bezludną wyspę. Razem z głównym bohaterem. Edem. docieramy do Hiddensse położonej na morzu zdecydowanie zimniejszym niż karaibskie. Bałtycki kurort. rozsławiony przez artystów jako najbardziej magiczne ze wszystkich niemieckich kąpielisk. staje się miejscem. w którym rozgrywają się przełomowe wydarzenia w życiu Eda. Seiler nieprzypadkowo wybiera mityczną „oazę wolności NRD”. aby ukazać w niej przygody zatrudnionych w zmywalni U Klausnera – jako pracownik sezonowy spędził tam lato 1989 roku i od tego momentu uznaje ją za najp

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3


ISBN

9788394746988: Wydawnictwo

Format

35: https://woblink.com/ebook/angielski-10-ebookow-intensive-english-course-katarzyna-fratczak-133920u

Cena:


Kruso

Autor: Seiler Lutz

Robinson Crusoe ponad 300 lat później. z niemieckim akcentem oraz w rzeczywistości bliższej nam zarówno geograficznie. jak i historycznie. to debiutancka powieść utytułowanego poety Lutza Seilera.

 Czytając Kruso. nie wyrusza się w podróż na bezludną wyspę. Razem z głównym bohaterem. Edem. docieramy do Hiddensse położonej na morzu zdecydowanie zimniejszym niż karaibskie. Bałtycki kurort. rozsławiony przez artystów jako najbardziej magiczne ze wszystkich niemieckich kąpielisk. staje się miejscem. w którym rozgrywają się przełomowe wydarzenia w życiu Eda. Seiler nieprzypadkowo wybiera mityczną „oazę wolności NRD”. aby ukazać w niej przygody zatrudnionych w zmywalni U Klausnera – jako pracownik sezonowy spędził tam lato 1989 roku i od tego momentu uznaje ją za najp

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3


Wielkie nadzieje

Autor: Charles Dickens

Bohaterem powieści jest Pip. chłopiec wychowywany przez swoją siostrę i jej męża. kowala. Pewnego dnia malec spotyka ukrywającego się przestępcę. który uciekł z więzienia. Pip po kryjomu przynosi mężczyźnie jedzenie. wódkę i pilnik (wszystko ukradzione z domu swych opiekunów). Niedługo potem zbieg zostaje schwytany przez strażników. Nie będzie to jednak ostatnie ich spotkanie.

Mija kilka lat. Pip pracuje jako czeladnik u swojego szwagra. jest nieszczęśliwie zakochany w Estelli. pięknej dziewczynce. wychowywanej przez bogatą. zdziwaczałą starą pannę. Niespodziewanie otrzymuje od anonimowego darczyńcy ogromną sumę pieniędzy. które pozwalają mu na rozpoczęcie edukacji w Londynie. Pip zaczyna wstydzić się swojego pochodzenia i oddala się od rodziny. Szybko jednak traci majątek (którego postano

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 33devil may cry 1 poradnik, jacek fedorowicz w zasadzie tak, stara baśń audiobook, agnieszka szpak, basia i boże narodzenie, królowa powietrza i ciemności pdf, knefel, worms 4 totalna rozwałka, psychologia sprzedaży brian tracy, angielski rozmówki, asystowanie w stomatologii pdf, ustawa o terroryzmie, na szczycie magazyn, age of empires rise of rome…