Krzyżówki i łamigłówki dla maluchów

Autor: Katarzyna Michalec

Zbiór łamigłówek przeznaczonych dla najmłodszych. Znajdują się w niej krzyżówki tematyczne oraz zadania obrazkowe. Z pewnością doskonale poradzi sobie z nimi każde dziecko w przedszkolu. Dzieci. które jeszcze nie potrafią pisać. mogą rozwiązywać zadania z rodzicami lub nauczycielem. Poprawne wykonanie zadania nie tylko dostarczy dzieciom wiele radości. ale również podniesie ich samoocenę i poszerzy wiedzę.

Publikacja do samodzielnego wydrukowania.

Wydawnictwo: E-bookowo

20: https://woblink.com/ebook/zydow-lamiacych-prawo-nalezy-karac-smiercia-barbara-engelking-dariusz-libionka-125692u

Cena: Dariusz Libionka

Krańce świata. Spojrzenie na Kościół bliski i daleki

Autor: Paweł Kozacki

Paweł Kozacki. duszpasterz – redaktor – przełożony. ma nie tylko bystre i uważne spojrzenie oraz kapitalne pióro. Posiada coś więcej – wyjątkowe doświadczenie Kościoła przeżywanego w różnych miejscach i z różnych miejsc. Światowe spojrzenie. związane z odwiedzaniem braci w różnych miejscach naszej planety. uzupełniliśmy tekstami opisującymi Kościół polski od wewnątrz. z domowego podwórka. Powstała dzięki temu fascynująca perspektywa – spojrzenie na Kościół bliski i daleki.

Fragment wstępu Wojciecha Prusa OP

– Pisze ojciec. że marzy o Kościele pojednanym. To marzenie jest wciąż aktualne?

– W drugorzędnych sprawach dopuszczam absolutną różnorodność. wielobarwność. i szkoda tu tracić energię na przepychanki. Natomiast bardzo mi zależy na rzeczach najważniejszych – żeby one były na możliwie najwyższym poziomie. I o to się staram. o to się modlę. o tym marzę.

Fragment wywiadu Anny Sosnowskiej z autorem

Wydawnictwo: W Drodze

To. czego nie widać

Autor: Agata Polte

To. czego nie widać. może boleć najbardziej

Malwina jest zdolną nastolatką w maturalnej klasie. Jej życie wypełnia głównie nauka. zajęcia pozalekcyjne i konkursy. Dziewczyna robi wszystko. by zadowolić wiecznie narzekającą i krytykującą ją matkę. nawet jeśli oznacza to zrezygnowanie ze wszystkiego. co lubi.

I chociaż radzi sobie najlepiej w szkole. w domu nieustannie słyszy jedną rzecz: że jest beznadziejna.

Gdy wydaje się. że nic się nie zmieni. w życiu Malwiny pojawiają się nowe osoby. Poznaje Bartka. chłopaka o sarkastycznym poczuciu humoru. zaprzyjaźnia się z Natalią. która mimo własnej trudnej sytuacji staje się dla niej oparciem. Życie Malwiny nagle. wręcz brutalnie przyspiesza. Czy będzie gotowa zawalczyć o siebie?

Wydawnictwo: Zysk i S-ka

polityka makroekonomiczna, leszek mellibruda, story of bad boys 4, kwestia żydowska, damian flisak, calineczka, sekrety dusz czysccowych, rozwój człowieka od poczęcia do narodzin prezentacja, zbigniew ogonowski, wielki testament, anna seretny, houellebecq serotonina, nie ma kto pisać do pułkownika, zaginione arabskie księżniczki pdf, darmowy ebook, kossobudzka, kiedy wynaleziono ogień…