ISBN

9788380839823: Wydawnictwo

Format

19: https://woblink.com/ebook/nalog-nitka-anna-133368u

Cena:


Łzy Tess

Autor: Pepper Winters

Pierwszy tom mrocznej serii. w której pożądanie miesza się ze strachem

Dwudziestoletnia Tess Snow prowadzi spokojne życie. Jest o krok od rozpoczęcia kariery na rynku nieruchomości. a jej chłopak to idealna mieszanka czułości i odpowiedzialności. Aby świętować ich drugą rocznicę. Brax robi jej niespodziankę i zabiera na wycieczkę do Meksyku.

Romantyczne plaże. gorący seks i świetna zabawa — tego spodziewa się Tess. Dziewczyna nie wie. że zostanie uprowadzona. odurzona narkotykami i sprzedana. Siłą wepchnięto ją w mroczny świat prostytucji i zdegradowano do roli zabawki. Jej nowy pan. tajemniczy Q. nie lubi się dzielić.

Czy Brax odnajdzie i uratuje Tess. zanim jej nowy właściciel całkowicie ją zniszczy? Czy dziewczyna odnajdzie w sobie siłę. aby walczyć o swoje bezpieczeństwo i wo

18.9: https://woblink.com/ebook/podmioty-integracji-europejskiej-z-perspektywy-reformowania-unii-europejskiej-praca-zbiorowa-133415u

Cena:


Umarli

Autor: Christian Kracht

Największa gwiazda literatury szwajcarskiej

Głośna powieść o zmierzchu kina niemego. a zarazem o nadejściu mrocznych dla ludzkości czasów

Lata trzydzieste XX wieku. Świat kina czeka na rewolucję – lada chwila filmy nieme ustąpią miejsca nowoczesnym produkcjom dźwiękowym i kolorowym. W tych niepewnych czasach powstaje niemiecko-japońska koprodukcja. Nic jednak nie idzie z godnie z planem. Film przynosi straty – także w ludziach. a zamiast planowanej komedii o wampirach powstaje film grozy. który staje się alegorią nadchodzących okropieństw.

Christian Kracht. uznawany za najważniejszego przedstawiciela współczesnej literatury szwajcarskiej. po mistrzowsku miesza historię i literaturę. wiąże fikcję z faktami historycznymi. Powieść Umarli. porównywana przez krytyków do książek Michela Houellebecqa. prowadzi nas w ciemność tylko po to. byśmy jeszcze wyraźniej zobaczyli. skąd pochodzi światło.

Umarli to wspaniała historia wykorzystująca wątek Fausta i Mefistofelesa; błyskotliwe przedsięwzięcie literackie. które od tej pory pewnie będziemy mogli nazywać Krachtowskim…”

Karl Ove Knausgård

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 29.9nawiedzony dom na wzgórzu shirley jackson, trzech panów w łódce (nie licząc psa), języczni, knaś, świat jako wola i wyobrażenie, klasyfikacja budżetowa 2020 pdf, www 1939 com pl pdf, logopedia teoria zaburzeń mowy pdf, mój alex, temu misiu, wyśpij się, ks aleksander posacki, cities skylines drogi, stabryła, ewa ornacka skazane na potępienie, osobowość stres a zdrowie…