ISBN

9788380170643: Wydawnictwo

Format

34.65: https://woblink.com/ebook/wplyw-polityki-zarzadzania-zasobami-ludzkimi-w-sluzbie-cywilnej-na-funkcjonowanie-panstwa-kamil-mroczka-133398u

Cena:


ISBN

9788380171800: Wydawnictwo

Format

28.35: https://woblink.com/ebook/nowe-idee-zarzadzania-publicznego-ewa-marciniak-jerzy-szczupaczynski-133403u

Cena: Jerzy Szczupaczyński


ISBN

9788381470391: Wydawnictwo

Format

20: https://woblink.com/ebook/na-zakretach-losu-aleksander-lawski-135088u

Cena:


Reprywatyzacja Warszawska

Autor: Patryk Słowik

Czy Prezydent Warszawy wpływała na wydawanie decyzji reprywatyzacyjnych? Dlaczego chciała zlikwidować szkoły w centrum stolicy? Na czym polegała reprywatyzacyjna afera adwokacka? Skąd urzędnik wydający decyzję w sprawie zwrotu słynnej Chmielnej 70 wziął pieniądze na zakup pensjonatu w Zakopanem?

Na te oraz wiele innych pytań odpowiedzi znajdą Państwo w książce Patryka Słowika „Reprywatyzacja warszawska. Byli urzędnicy przerywają milczenie”. Jest to zapis rozmowy doświadczonego i nagradzanego dziennikarza z urzędnikami odpowiedzialnymi za warszawską reprywatyzację: Marcinem Bajką i Jerzym Mrygoniem.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Arbitror

Cena: 29.9fabian risk, marek wierzbowski, aleksandra hirszfeld, wieczna wojna pdf, dezinformacja książka, elena ferrante czas porzucenia, david icke największy sekret, adam sadowski, osho ksiazki, tworzenie świata, dorota zawadzka andrzej zawadzki, św. gemma, tesla władca piorunów, sw dympna, tancerka krawędzi pdf…