Dziecko dla odważnych

Autor: Leszek Talko

SOS! W domu pojawia się małe stworzenie. które ryczy nie na żarty. za krótko śpi. ssie palec. robi kupy i dziwnie na ciebie patrzy. Jakim cudem ludzkość nie wymarła. skoro tyle wysiłku trzeba włożyć w wychowanie jednego dziecka? A przecież są tacy. co mają dwójkę czy. uchowaj Boże. piątkę! Więc co? Nie śpią dziesięć lat z rzędu?

Wydawnictwo: Znak

Cena: 31.99


ISBN

9788328709911: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/marzenia-z-terminem-waznosci-agnieszka-dydycz-125720u

Cena:


ISBN

9788381253437: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/chlopiec-ktory-widzial-janusz-ochab-simon-toyne-127307u

Cena:


Ryk kamiennego lwa

Autor: Janusz Majewski

Zbrodnie. wojna i miłość.

Nadkomisarz Rafał Król pod nosem Gestapo i granatowej policji prowadzi prywatne śledztwo. Szuka mordercy ukochanej. Wspierany przez polskie podziemie. próbuje przy okazji zaprowadzić jako taki porządek w mieście pełnym mend. szuj i szmalcowników. Żaden inny detektyw nie miał bardziej pod górkę.

Atmosferę okupowanego Lwowa Janusz Majewski kreśli z pamięci. Barwnie i sugestywnie. bo dorastał na tych ulicach. z dynamiczną akcją i dowcipnymi dialogami. jak przystało na mistrza polskiego kina. Do ukochanego miasta wraca jednak w smutnych okolicznościach: wśród dzwonków tramwajów i dźwięcznego bałakania słychać stukot podzelowanych butów. antyżydowskie hasła i bezsilny ryk kamiennego lwa.

Charakterystyczne dzielnice i gmachy. lwowski bałak. intrygi polityczne. piękni

31.99: https://woblink.com/ebook/juz-nie-zyjesz-cassidy-cody-doherty-paul-126054u

Cena: Doherty Paul


Po wojnie. z pomocą bożą. już niebawem …

Autor: Kopel Piżyc

Za mną idzie młoda kobieta. Na plecach nosi tłumok. Niemiec z szatańskim uśmiechem podchodzi do niej. podnosi pejcz i wali w plecak. Rozlega się straszny krzyk ukrytego dziecka. Niemiec wyrywa kobiecie maleństwo i ciska je wraz z tłumokiem pod ścianę. Nieszczęsna chce iść za dzieckiem. Oprawca zatacza się wprost ze śmiechu. bawi go to. Uderzeniem kolby wpycha siną z rozpaczy kobietę z powrotem do szeregu”.

 z pamiętnika Mirki Piżyc

Na książkę składają się pisma ojca i córki: Kopla i Mirki Piżyców. którzy sporządzali swoje notatki po ucieczce z warszawskiego getta. w ukryciu po stronie aryjskiej. Kopel był syjonistą. działaczem społecznym. w getcie współorganizował szkolnictwo hebrajskie i chór d

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 19.9


Żywienie dziecka w pierwszym roku życia

Autor: Magdalena Czyrynda-Koleda

Droga Mamo. drogi Tato!

Z doświadczenia wiemy. jak wiele wątpliwości dotyczących żywienia niemowlęcia mają rodzice. Karmić naturalnie? Jeśli tak. to jak długo? Czy dziecko jest już gotowe na nowości i stały pokarm? Kiedy zacząć podawać mu produkty zawierające gluten? Czy tak małe dziecko może jeść orzechy i truskawki? A jeśli tak. to kiedy? Czy porcje są wystarczające i czy maleństwo się najada? Nie dajcie się zwariować! Polegajcie na swojej intuicji. a przede wszystkim wsłuchajcie się w potrzeby Waszego dziecka. Przyda się Wam też porządna porcja wiedzy oraz inspiracje. co i jak gotować – to wszystko znajdziecie w tym poradniku napisanym przez doświadczone dietetyczki!

Książka zawiera:

· Ponad 120 sprawdzonych przepisów i inspiracji

39.9: https://woblink.com/ebook/wojna-a-kultura-olzacka-elzbieta-126028u

Cena:


Dziecko dla odważnych

Autor: Leszek Talko

SOS! W domu pojawia się małe stworzenie. które ryczy nie na żarty. za krótko śpi. ssie palec. robi kupy i dziwnie na ciebie patrzy. Jakim cudem ludzkość nie wymarła. skoro tyle wysiłku trzeba włożyć w wychowanie jednego dziecka? A przecież są tacy. co mają dwójkę czy. uchowaj Boże. piątkę! Więc co? Nie śpią dziesięć lat z rzędu?

Wydawnictwo: Znak

Cena: 31.99sprawdziany klasa 4, 365 dni audiobook, kazania świętokrzyskie tekst, podstawy konstrukcji maszyn dietrich, gang niewidzialnych ludzi audiobook, kass morgan misja 100, leszek koczanowicz, roman pdf, ten obcy streszczenie, monarchia henryków śląskich, zbrodnie namietnosci, kundlizm, program do analizy danych, eric berne w co grają ludzie pdf, pwsz kalisz praktyki, marcin wałdoch, pilipiuk księżniczka, carl von clausewitz o wojnie, repetytorium leksykalne angielski pdf, kopciuszek perrault pdf, chyłka inwigilacja…