Ostatni spektakl

Autor: Chantelle Shaw

Skandynawski książę Aksel Thoresen. zmęczony przeciągającymi się negocjacjami. idzie do teatru na „Romea i Julię”. Tytułową rolę gra Mina Hart. która tak fascynuje Aksela. że odtąd każdy wieczór spędza w teatrze. Po ostatnim przedstawieniu zaprasza ją na kolację. Spędzają razem noc. a nazajutrz ich nazwiska pojawiają się we wszystkich mediach. Aksel podejrzewa. że Mina wykorzystała spotkanie z nim. by zyskać rozgłos. i natychmiast wyjeżdża. Mina jedzie za nim. by wyjaśnić nieporozumienie…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788324047123: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/magda-m-ciag-dalszy-nastapil-radoslaw-figura-126441u

Cena:


Poznaj ćwiczenia typu mobility zwiększające ruchomość w stawach biodrowych

Autor: Beata Golberg

Staw biodrowym jako staw kulisty. umożliwia ruch we wszystkich płaszczyznach. Z e-booka dowiesz się. jakie ćwiczenia mogą zwiększyć efektywność Twojej terapii stawów biodrowych.

Wydawnictwo: Wiedza i Praktyka

Cena: 9.9


ISBN

9788301200107: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/wektory-czyli-jeszcze-wiecej-corela-alicja-zarowska-mazur-126882u

Cena:


Medycyna defensywna

Autor: Daria Bieńkowska

„W konkluzji zawarta jest myśl. że zawsze w prawie deliktów. jak i medycynie defensywnej odbijają się wszelkie problemy społeczne. kulturowe. etyczne i prawne. które dotyczą tak procesu tworzenia prawa. jak i polityki jego stosowania. Autorka zdaje sobie sprawę z trudności. jakie wiążą się z poszukiwaniem właściwego rozwiązania. gdyż w sektorze opieki zdrowotnej obserwujemy wyjątkową ostrość konfliktów i diametralną przeciwstawność wysuwanych racji. Taka postawa świadczy o jej dojrzałości naukowej”.

Z recenzji prof. zw. dr hab. Zdzisława Brodeckiego

Wydawnictwo: Silva Rerum

Cena: 34de courtenay, targ niewolnic opowiadanie, cyberchoroby, hanna kubiak, ostępy nocy, literatura erotyczno romantyczna pdf, kacper z szuflady, praca merytoryczna, anatomia głowy i szyi pdf, plac dzierżyńskiego, angielski dla dzieci ćwiczenia, podstawy dydaktyki ogólnej kupisiewicz, dawid mateusz stacja wieży ciśnień, lucian bethany kris, wszystkie lektury nadobowiązkowe, pochodne zadania pdf, wiedźmin ostatnie życzenie audiobook torrenty…