ISBN

9788379004249: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/nigdy-nie-pozwole-ci-odejsc-marta-w-staniszewska-17692u

Cena:


Zaułek upadłych aniołów Powstały w latach 1968 – 2005

Autor: Anna Kiesewetter

Wiersze ze zbioru ‚Zaułek Upadłych Aniołów’ powstawały na przestrzeni lat 1968 – 1980. Obejmują zatem nie tylko słynny ‚Warszawski Marzec’. ale i atmosferę panującą w Teatrze Nowym za dyrekcji Kazimierza Dejmka. Trzeba w tym miejscu dodać. że tytuły łacińskie nie pojawiły się przypadkiem. ale są powiązane z konkretnymi miejscami w Warszawie (na przykład napis na zegarze słonecznym w parku w Wilanowie. czy inskrypcja zdobiąca gmach warszawskiej Biblioteki Uniwersyteckiej). Tomik kończy wiersz będący zapowiedzią nadziei na lepsze czasy. niż ten najtrudniejszy okres w życiu autorki.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


ISBN

9788377858264: Wydawnictwo

Format

29.99: https://woblink.com/ebook/rzeka-zbrodni-jaroslaw-jakubowski-18540u

Cena:resnick halliday tom 3 pdf, nauka czytania sylabami pdf, ekonometria przestrzenna, bogdan dembiński, preparatyka organiczna vogel, zew cthulhu 7 edycja pdf, guardians of ember poradnik, liliowe dziewczyny, fizjoterapia w geriatrii, urodzeni biegacze pdf, slownik jezyka polskiego pdf, opus citatum, krysicki włodarski tom 1, felicia zaginęła, byłam służącą w arabskich pałacach pdf pobierz, andrzej horban, kamienna małpa, kampanie wyborcze, róża bez kolców…