Krótka kołdra. O dialogu małżeńskim

Autor: Mirosław Pilśniak

O przyjaźni. narzeczeństwie. seksie i antykoncepcji. o kryzysach. dialogu. wojnie i pokoju w małżeństwie – o wszystkich sprawach ważnych dla budowania dobrego. trwałego i szczęśliwego małżeństwa pisze w swojej książce o. Mirosław Pilśniak. Jako duszpasterz. który od blisko dwudziestu lat pracuje z małżeństwami. ma on ogromne doświadczenie. mądrość i pokorę. potrzebne. by pomagać parom. które mają się dobrze. a jeszcze bardziej tym. które przeżywają różne trudności. Krótka kołdra jest zapisem tego doświadczenia. Z pewnością może ona być cennym poradnikiem dla wielu poszukujących małżonków.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 29.99


https://woblink.com/product-publication/download/128819/epub

1:

:

Cena:


Wsparcie nowych inwestycji

Autor: Tomasz Krywan

30 czerwca 2018 r. wprowadzono nowy mechanizm udzielania przedsiębiorcom wsparcia w podejmowaniu nowych inwestycji na terytorium Polski. Nowe zasady wprowadziła ustawa z 10 maja 2018 r. o wspieraniu nowych inwestycji (Dz. U. z 2018 r. poz. 1162). Co ważne. nowe regulacje niejako uzupełniły przepisy dotyczące specjalnych stref ekonomicznych. W publikacji przedstawiono jak skorzystać z nowych form pomocy publicznej i jak nowe regulacje wpłyną na prawa i obowiązki działających w specjalnych strefach ekonomicznych.

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


ISBN

9788365973672: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/czyste-mieso-shapiro-paul-129904u

Cena:


PKB

Autor: Diane Coyle

Produkt krajowy brutto jest najlepszym przykładem tego. jak statystka może wpływać na rzeczywistość. To obecnie jeden z najważniejszych wskaźników. jakim dysponują ekonomiści i politycy. PKB wykorzystywane jest do szacowania wzrostu gospodarczego. określania tego. jak bardzo się bogacimy oraz do uzasadniania bieżących decyzji politycznych. Pytanie tylko czy PKB faktycznie dostarcza nam wszystkich tych informacji?

W drugim wydaniu swojej bestsellerowej książki Diane Coyle. jedna z czołowych brytyjskich ekonomistek. wyjaśnia. czym tak naprawdę jest PKB. Kolejne pomysły i koncepcje określania wartości narodowych gospodarek układają się w fascynującą historię nowoczesnej ekonomii sięgającą XVIII wieku. W opowieści Coyle ścierają się ze sobą idee oraz ideologie. a kolejne wynalazki międz

28.35: https://woblink.com/ebook/substytucje-nazwisk-polakow-w-jezyku-chinskim-joanna-hryniewska-133363u

Cena:naklejkomania opinie, harry potter i więzień azkabanu j.k. rowling, uwikłani seria, jędrzejko mariusz, cisco packet tracer poradnik, niepełnosprawność książka pdf, nieodnaleziona remigiusz mróz, literowka, gry online lego star wars, sprawdzian z biologii układ krążenia klasa 7, convertis, podstawy chemii nieorganicznej bielański, zywoty swietych, jacek barcik, pod tym samym niebem, medal of honor allied assault spearhead, zachód kierunek…