Etyka pracy a mobbing w ujęciu filozofii moralnej i psychologii

Autor: Magdalena Najda

Zasadniczym celem niniejszej pracy jest etyczna analiza zjawiska mobbingu z wykorzystaniem ustaleń psychologicznych. Mobbing można ujmować na wiele sposobów: jako patologię relacji między jednostkami. jako patologię zarządzania. jako znak czasów. w których osobisty sukces i wyścig po wygodne życie stały się najważniejszymi celami. kosztem takich wartości jak troska i odpowiedzialność za drugiego człowieka. W mojej pracy staram się umieścić mobbing w perspektywie etycznej. która pozwala zrozumieć to zjawisko przede wszystkim jako źródło zła moralnego. Celem moim jest wieloaspektowe pokazanie moralnego zła mobbingu. w ramach perspektywy integrującej wyniki badań psychologicznych z rezultatami dociekań etycznych. /ze Wstępu/

W: https://woblink.com/ebook/czarna-wrona-j-l-weil-133422u

Cena:


Pressing

Autor: Lipski Rafał

Jak bardzo polskiemu światkowi piłkarskiemu zaszkodzi coming out jednego z kluczowych piłkarzy? Czy pogłoski o sabotażu mistrzostw są prawdziwe? Skąd biorą się afrykańscy piłkarze w polskiej lidze? Przed naszą reprezentacją kilka naprawdę trudnych pytań! ‚Futbol to mikrokosmos z siusiakiem. Miejsce kadry jest w nim szczególne. To sam czubek siusiaka’.

‚Pressing’ Rafała Lipskiego to powieść z gatunku political fiction. która dotyka jednego z najbardziej wrażliwych obszarów męskiej rywalizacji. Sprawdź. czy obiecujący polski napastnik przezwycięży presję społeczną. Jak ekscentryczny selekcjoner poradzi sobie z ‚czarną owcą’ w drużynie? Co na mistrzostwa planują hackerzy? Czy dziennikarska obsesja przekraczania kolejnych granic moralnych jest uleczalna? To najgorętsze wydarzenie tego sezonu! Nieważ

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99


Ciszej niż śmierć

Autor: Sarah Hilary

W Londynie rozpanoszyła się zima. noce są mroczne i dotkliwie chłodne. Inspektorów Marnie Rome i Noaha Jake’a wyciąga na ulice miasta seria pozornie niezwiązanych ze sobą napadów. Gdy ofiarą włamania pada dom rodzinny Marnie. kobieta dostrzega tam ślady wskazujące. że najścia mógł dokonać jedynie ktoś. kto ją dobrze zna. Wkrótce później okazuje się. że w okolicy zaginęło dziecko. choć nikt tego nie zgłasza. Nagle wszystkie elementy się łączą i sprawa przybiera osobisty wymiar. 

Ktoś zaczyna sobie pogrywać z policją i Marnie oraz Noah muszą wkrótce stawić czoła przerażającej prawdzie. Okazuje się. że milczenie może niekiedy pomóc w przetrwaniu najgorszego. ale jego efekty potrafią być zabójcze. 

Wydawnictwo: Czwarta Strona

Cena: 24.9eric berne w co grają ludzie pdf, analiza dyskursu medialnego, historia architektury pdf, teraz matura język polski zadania i arkusze maturalne pdf, pieknamilosc, oto jest kasia sprawdzian, andrzej bartczak, karolina daszyńska-żygadło, rafał bakalarczyk, nowy rzym, prognozowanie ekonomiczne teoria przykłady zadania pdf, pan tadeusz audiobook, chyłka tom 3, dziewczynka z zapalniczką, gramatyka angielska książka, zachowaj spokój, w szpilkach od manolo pdf, przewodnictwo w unii europejskiej, kamienie na szaniec streszczenie polski na 5, dziewczyna we mgle książka…