https://woblink.com/product-publication/download/128289/epub

1:

:

Cena:


Inne sprawy

Autor: Michał Zioło

Kim jesteś?

Kim jesteś. że zajmujesz się mną?

Kim jesteś. żeby oddawać za mnie życie?!

Kim ja jestem. żeby być tak kochany?!

…I myślicie. że usłyszymy jakąkolwiek odpowiedź? Nie. nie usłyszymy. Jest najzupełniej zbędna. Fascynacja i zdziwienie Jezusem Chrystusem będą miały praktyczne znaczenie. Naprawdę będziemy inni!

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 19.99


Mechanik. Kulisy padoku F1 i tajemnice rywalizacji

Autor: Priestley Marc

Świat Formuły 1. jakiego jeszcze nie znałeś!

Ukryty stetoskop przykładany do maszyny tankującej. wojskowe systemy szyfrowania wprowadzone w obawie przed szpiegami czy kombinezony przygotowane przez Europejską Agencję Kosmiczną… Tam. gdzie o wyniku decydują ułamki sekund. każda nowinka może być na wagę złota.

Marc „Elvis” Priestley przez blisko dekadę pracował jako mechanik McLarena i był częścią wielkiego świata Formuły 1. Imprezował z Schumacherem. Räikkönenem i innymi kierowcami. Był naocznym świadkiem wojny między Hamiltonem i Alonso. Za swe wybryki kilka razy o mało nie wyleciał z pracy.

W wysokooktanowej atmosferze pasów startowych Formuły 1 reflektory najczęściej skierowane są na wielkie gwiazdy. A jednak. bez wiedzy technicznej. determinacji i obsesji w

:

Cena:


Isztar

Autor: Jarosław Prusiński

Powieść Isztar jest ciekawym połączeniem SF i książki historycznej. Są to dwie opowieści zbiegające się w jednym punkcie. Każda jest inna. każda pisana w innym stylu i innej narracji. Historia przedstawiona jest z punktu widzenia współczesnego mężczyzny i kobiety urodzonej kilka tysięcy lat p.n.e. To powieść momentami zabawna. momentami refleksyjna. pokazująca wiele ciekawostek ze starożytnego. wymarłego świata. Z pewnością nietuzinkowa i oryginalna. Długo można o niej pisać. ale można też krótko – to jest po prostu świetna książka.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 18


Tygodnik Powszechny Polska od nowa

Autor: Opracowanie zbiorowe

Michał Okoński. redaktor wydania:

Przeglądanie roczników „Tygodnika” jest doświadczeniem niezwykłym. To nie tylko czytanie o historii – to słuchanie historii. która sama do nas mówi. I pyta o teraźniejszość. Weźmy stulecie niepodległości: ten numer wydania specjalnego otwiera pisany na jedną z poprzednich jej rocznic tekst Eugeniusza Kwiatkowskiego. legendarnego wicepremiera II Rzeczypospolitej. budowniczego Gdyni i twórcy koncepcji Centralnego Okręgu Przemysłowego.

Tekst trzeźwo analizujący sytuację. w której przyszło działać Ojcom Założycielom tamtego państwa. wykonującym – jak się uważnie wczytać – misję niemożliwą. A przecież odnoszącym sukces. I Kwiatkowski. i kolejni autorzy nie mają złudzeń: to nie była i nie jest Rzeczpospolita idealna (najwięcej o

64.9: https://woblink.com/ebook/zebraczka-spod-kosciola-swietego-sulpicjusza-ksawery-de-montepin-129208u

Cena:


Jakie zmiany w funkcjonowaniu związków zawodowych będą obowiązywać od 1 stycznia 2019 r.

Autor: Ewa Podgórska-Rakiel

Publikacja zawiera rewolucyjne zmiany. jakie zostaną wprowadzone w zakresie działalności związków zawodowych od 1 stycznia 2019 r. Możliwość tworzenia związków zawodowych i przystępowania do nich przez osoby świadczące pracę na podstawie umów o dzieło. zlecenia czy w ramach tzw. samozatrudnienia to najważniejsza zmiana. jaką uchwalono w zakresie tworzenia i funkcjonowania organizacji związkowych. Ponadto po nowelizacji przepisów przedsiębiorca bez zgody zarządu zakładowej organizacji związkowej nie będzie mógł. wypowiedzieć ani rozwiązać stosunku prawnego ze wskazanym uchwałą zarządu jego członkiem lub z inną osobą wykonującą pracę zarobkową. będącą członkiem danej zakładowej organiz

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 19.9


Roboty i prace

Autor: Józef Ignacy Kraszewski

Główną postacią jest zręczny i nie przebierajacy w środkach dyrektor budowy kolei żelaznych. sprytny i bogaty Juliusz Płocki. znakomicie kierujący ‚robotami’.

Opowiada o dwóch wpływających na siebie wzajemnie środowisk: biednej. ale herbowej arystokracji oraz bogatych przemysłowców. i dwóch typów ludzi: ‚pracowników dnia’. ludzi uczciwych i wartościowych oraz ‚robotników nocy’. czyli intrygantów. kombinatorów i pochlebców – którzy stanowią świetnie zarysowane tło dla uwydatnienia głównej postaci tej ciekawej powieści Kraszewskiego.

Józef Ignacy Kraszewski – polski pisarz. publicysta. wydawca. historyk. działacz społeczny i polityczny. autor z największą liczbą wydanych książek i wierszy w historii literatury polskiej oraz malarz. Pseudonimy literackie: Bogdan Bolesławita

14.9: https://woblink.com/ebook/autobiografia-murzyna-booker-t-washington-128914u

Cena:fizjologia sportu, jurek online, artur stachura, dzieci żółtej gwiazdy, moskwie, sieć – ostatni bastion ss, medycyna wewnętrzna, przed sklepem jubilera książka, czas na czasownik, rodzaje celów, outlast poradnik, omerta (powieść), pyta pl, zakuty w stal, audycje historyczne, my dzieci z dworca zoo pdf, barbara ksit, prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie allen carr, siła strachu książka, intymnosc online, rachunkowość finansowa pdf…