ISBN

9788380643567: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/raskol-i-sekty-w-prawoslawnej-rosji-karol-debinski-32136u

Cena:


Prawo karne międzynarodowe

Autor: Lech Gardocki

Nowoczesny podręcznik akademicki będący prawdziwym kompendium wiedzy o prawie karnym międzynarodowym. Autorzy kontynuują studia rozpoczęte przez prof. Lecha Gardockiego w kultowym już podręczniku Zarys prawa karnego międzynarodowego (PWN 1985).

W syntetyczny i klarowny sposób autorzy objaśniają początki i rozwój międzynarodowego prawa karnego – począwszy od okresu przed I wojną światową. a na współczesności skończywszy. Kolejno omówione zostają m.in. problematyka. funkcjonowanie i kodyfikacja prawa norymberskiego oraz instytucje międzynarodowego prawa karnego wraz z prowadzonymi przez nie działaniami i postępowaniami. W dalszych częściach autorzy podejmują temat przestępczości międzynarodowej. omawiając rodzaje przestę

17: https://woblink.com/ebook/sukcesy-i-niepowodzenia-uczniow-edukacji-wczesnoszkolnej-aspekt-pedagogiczny-i-neurobiologiczny-katarzyna-wojcik-32601u

Cena:zarządzanie wiedzą, paragraf 22 mobi, omerta miasto gangsterów, sęk psychologia kliniczna, krzyżówki dla dzieci 7 12 lat do wydruku, chemia piękna, kroniki czerwonej kompanii, major hubal historia prawdziwa, hawking książki, iwona walczak, izabela urbaniak-mastalerz, nick webb stara flota, fulton sheen książki, repetytorium maturalne angielski pdf…