ISBN

9788377738023: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/ciasta-i-desery-dla-diabetykow-irmina-wala-pegierska-justyna-mrowiec-grazyna-jedrzejec-marcin-fabijanski-tomasz-zajbt-anna-nieporecka-agata-lewandowska-31207u

Cena:


1

:

:

Cena:


1

:

:

Cena:


Z kresów połabskich

Autor: Jan Grzegorzewski

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF. 

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

Z kresów połabskich: „Drogą handlową nadreńską. prowadzącą przez Turyngię do Moguncji. jechał na ośle św. Sturmiusz. apostoł Germanii. Było to w 736 r. Zbliżywszy się do przeprawy przez rzekę Fuldę. spotkał on wielką ilość Słowian. kąpiących się i pływających w rzece. „Na widok takiej mnogości ludzi nagich – powiada biograf tego apostoła – osioł. na którym siedział mąż Boży. zadrżał z przestrachu. a woń od nich przejęła grozą samego apostoła. Oni zaś. jako poganie. jęli urągać słudze Pańskiemu i zamierzali nawet nań uderzyć. lecz ręka Boska wstrzymała ich… To współczesne świadectwo jest bardzo ważne i wiarygodne. Stwie

39: https://woblink.com/ebook/sledzenie-poczatku-narodow-slowianskich-wawrzyniec-sawicki-31618u

Cena:


Bez uczuć

Autor: Mia Sheridan

Nieszczęśliwa miłość do Lydii odebrała Broganowi wszystko. Ciężko zraniony staje się wyrachowany i skupia się na swoim biznesie i na zemście. Bo miłość wcale nie jest cierpliwa ani łaskawa.

Życie Lydii wyglądało kiedyś zupełnie inaczej – była bogata. bezpieczna i kochana. Teraz fortuna się od niej odwróciła. Rodzinna firma znalazła się na skraju bankructwa. lecz Lydia zrobi wszytko. by ją uratować. Gdy na jaw stopniowo wychodzą tajemnice jej bliskich. dziewczyna odkrywa. że niebezpieczeństwo może grozić także jej. Nie przypuszcza jednak. że największy cios padnie z najmniej spodziewanej strony…

Czy w sercach Lydii i Brogana na nowo zakwitnie miłość. chociaż wybrali życie bez uczuć?

Wydawnictwo: Otwarte

Cena:


ISBN

9788378598268: Wydawnictwo

Format

10: https://woblink.com/ebook/krolewna-sniezka-magdalena-sliwinska-31429u

Cena:gatunki dziennikarskie teoria praktyka język pdf, siewca wiatru pdf, unia europejska książki pdf, malowany człowiek, opowieści z narni gra, nowela abc, dorota nosowska, bolesław prus lalka audiobook, adele bellis, krótka historia o tym jak spieprzyliśmy wszystko, łowcy szpiegów, uleczę twe serce, oto jest kasia pdf, samantha young wszystko przed nami, adam pisarek…