ISBN

9788380170728: Wydawnictwo

Format

18.9: https://woblink.com/ebook/sytuacja-procesowa-uczestnikow-postepowania-karnego-po-1-lipca-2015-roku-teresa-gardocka-mariusz-jakubik-127785u

Cena: Mariusz Jakubik


Spowiedź bez końca. O grzechu. pokucie i nowym życiu

Autor: Paweł Kozacki

Ta książka to rozmowa o najbardziej intymnym z sakramentów. Spowiedź dotyka przepaści duszy. jak żaden inny sakrament znajdując się na styku boskich i ludzkich tajemnic. Dominikanie Paweł Kozacki i Wojciech Prus mówią o trudach i pięknie spowiedzi. przypominającej rodzenie się nowego życia.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 26.99


Ukryty rękopis

Autor: Lauren Belfer

Pasjonująca opowieść o dwóch kobietach i tajemniczym arcydziele. które odmieni ich życie na zawsze

W zrujnowanych wojną Niemczech amerykański żołnierz Henry Sachs znajduje w opuszczonej rezydencji stary rękopis muzyczny. który chce wziąć na pamiątkę. Na jego drodze staje dziewczyna. którą oszołomiony mężczyzna zabija i ucieka.

Sześćdziesiąt lat później siostrzenica Henry’ego. Susanna Kessler stara się otrząsnąć po napadzie. który spotyka ją na ulicach Nowego Jorku. Niedługo potem jej ukochany wuj umiera. a kiedy Susanna porządkuje jego rzeczy. odkrywa tajemniczy rękopis. Kobieta postanawia dowiedzieć się. do kogo należał i zwrócić go prawowitemu właścicielowi.

Wkrótce Susanna wyruszy w podróż. dzięki której pozna prawdziwą historię własnej rodziny. Zanim to jed

19.9: https://woblink.com/ebook/reklama-tomasz-domanski-winston-fletcher-129400u

Cena:


Łowca posagów

Autor: Daisy Goodwin

Sisi. cesarzowa Austrii to ktoś. kogo pragnie każdy mężczyzna i komu zazdrości każda kobieta.

Piękna. wysportowana i inteligentna Sisi ma wszystko – z wyjątkiem szczęścia. Jest znudzona ogłupiającą etykietą na dworze Habsburgów i swoim znacznie starszym. sumiennym. lecz mało ekscytującym mężem. Franciszkiem Józefem. Musi wyrzec się prywatności. nieustannie towarzyszą jej damy dworu i służące. Sztywny rozkład dnia nie odpowiada przyzwyczajonej do swobody cesarzowej. Życia nie ułatwia też despotyczna teściowa. Sisi. żeby zabić nudę i uciec od rutyny. często wsiada na jacht. na grzbiet konia albo do swojego prywatnego pociągu.

Na zaproszenie Korony Brytyjskiej przyjeżdża do Anglii na polowanie. Szuka tu wrażeń i znajduje je w osobie zawadiackiego kapitana Baya Middletona. jedynego czło

1:

Cena:syn mafii samanta louis pdf, riverdale za darmo, ten dzień blanka lipińska docer, beata dratwińska kania, współczesne paradygmaty pedagogiki specjalnej pdf, anno 1404 poradnik, literowka, dalekie pawilony, barry london, jacek bil, cora reilly złączeni nienawiścią pdf, teoria względności na czym polega, nieprzypadkowa, meekhańskiego pogranicza, tajemnice ludzkości, sekret księcia, pilipiuk wampir z kc chomikuj, jerzy bralczyk żona…