Kompania słoni

Autor: Vicki Constantine Croke

Wydawać by się mogło. że o II wojnie światowej napisano już wiele. lecz nowatorskie podejście do tego tematu. mimo że bardzo trudne do osiągniecia w połączeniu z szacunkiem do jego tragicznego wymiaru. wciąż jest pożądane. Aktualnie daje się zaobserwować nowe tendencje. wyraz których stanowi mnogość ukazujących się ciągle publikacji dotyczących nieznanych epizodów z tego okresu. zbiorów wspomnień oraz książek opowiadających historie grup do tej pory marginalizowanych. a zwłaszcza kobiet. Zjawisko to jest odpowiedzią na niesłabnące zainteresowanie wszystkimi aspektami wielkiej wojny z 1939 roku oraz potrzebę wzbogacenia historycznych relacji konkretem ludzkiego doświadczenia.

Nad rzeką Czinduin w sercu parnej birmańskiej dżungli brytyjskie firmy zajmowały s

Wydawnictwo: INFOR

Cena: 9.9


Wielbię. więc żyję. Przemienieni mocą uwielbienia

Autor: Alain Dumont

Nowa moc uwielbienia!

Uwielbienie to nie tylko śpiewanie pieśni podczas spotkań grupy modlitewnej ani podnoszenie rąk.

Czym więc jest uwielbienie?

To mówienie Bogu „tak” we wszystkich sytuacjach życiowych – tych największych. ale również najprostszych. To oddawanie chwały w każdym momencie. niezależnie od tego. czy sprawy idą po naszej myśli. czy nie. Pozwala zawsze być zakotwiczonym w Jezusie i przezwyciężać wszystkie trudne doświadczenia. które nas spotykają.

Autor odwołując się do własnej historii. opisuje doświadczenie całkowicie odnawiające jego życie duchowe. Przytacza także liczne świadectwa ludzi. którzy odkryli moc płynącą z oddawania chwały Bogu na co dzień.

Wydawnictwo: Esprit

Cena: 23.9


Pielęgniarstwo internistyczne

Autor: Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz

II uaktualnione wydanie publikacji. która zyskała uznanie wielu Czytelników. Ogromnym atutem książki jest sposób prezentowania wiedzy – zwięzła forma. syntetyczne omówienie postępowania pielęgniarskiego w poszczególnych jednostkach chorobowych z uwzględnieniem najważniejszych problemów pielęgnacyjnych.

Książka jest adresowana przede wszystkim do studentów kierunku pielęgniarstwo i pielęgniarek pracujących na oddziałach internistycznych. a także przygotowujących się do egzaminów w ramach kształcenia podyplomowego. Może być również pomocna dla osób sprawujących profesjonalną opiekę. np. dla pracowników socjalnych lub asystentek osób przewlekle chorych.

W książce omówiono:

Zagadnienia ogólne:<

29.9: https://woblink.com/ebook/nawet-zdziczale-psy-ian-rankin-andrzej-szulc-30998u

Cena:


Pielęgniarstwo internistyczne

Autor: Dorota Zozulińska-Ziółkiewicz

II uaktualnione wydanie publikacji. która zyskała uznanie wielu Czytelników. Ogromnym atutem książki jest sposób prezentowania wiedzy – zwięzła forma. syntetyczne omówienie postępowania pielęgniarskiego w poszczególnych jednostkach chorobowych z uwzględnieniem najważniejszych problemów pielęgnacyjnych.

Książka jest adresowana przede wszystkim do studentów kierunku pielęgniarstwo i pielęgniarek pracujących na oddziałach internistycznych. a także przygotowujących się do egzaminów w ramach kształcenia podyplomowego. Może być również pomocna dla osób sprawujących profesjonalną opiekę. np. dla pracowników socjalnych lub asystentek osób przewlekle chorych.

W książce omówiono:

Zagadnienia ogólne:<

29.9: https://woblink.com/ebook/nawet-zdziczale-psy-ian-rankin-andrzej-szulc-30998u

Cena:


ISBN

9788365506351: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/grom-z-j

Cena:


Sanatoryjny romans z inspiracją

Autor: Aneta Wybieralska

Dowcipny. błyskotliwy opis historii z pobytów w sanatoriach pewnej kobiety w średnim wieku. Książka odkryje przed Wami wiele tajemnic: kim jest Dzidzia-Rupieć i co ma wspólnego ze starą raszplą? Czym swoją sąsiadkę zza ściany usiłuje zachęcić (albo zniechęcić) Wiesio. gość jednego z karkonoskich uzdrowisk?

Co rozrywa kuracjuszy w polskich kurortach? Czy w takim miejscu można smacznie i obficie zjeść? Dlaczego dobrze jest dysponować prywatnym samochodem? Dowiemy się też. z czego składa się bagaż przeciętnego rekonwalescenta płci żeńskiej. i poznamy kilka powodów. dla których warto załatwić sobie w ośrodku jedynkę. A ponadto otrzymamy odpowiedź na kluczowe pytanie: jak to właściwie jest z tymi sanatoryjnymi romansami i komu one tak naprawdę wychodzą na dobre

28: https://woblink.com/ebook/martwe-cialo-mavericka-anna-kapes-30951u

Cena:północnoamerykańskie towarzystwo diagnoz pielęgniarskich (nanda), playboy laurelin paige pdf, zapadnij w serce pdf, na szczycie właściwy rytm doci, sekrety szpiegów i książąt pdf, wenus i mars kępa, matasek pdf, konsorcjant, ebsilon, sensacje 20 wieku audiobook, beata guczalska, scenariusz przedstawienia dla dzieci, janusz orłowski, mutyzm wybiórczy pdf, e booki, uwarunkowania zarządzania zasobami ludzkimi, zdradzona pdf, 15 tajemnic zarządzania czasem, gra o tron ebook za darmo, bizarność…