Cukrzycę można wyleczyć. Naturalne metody zapobiegania i odwracania skutków cukrzycy typu 2

Autor: Jason Fung

Doktor Fung wyjaśnia związek pomiędzy glukozą a insuliną i to. jak one wspólnie prowadzą nie tylko do otyłości i cukrzycy. ale również do mnóstwa innych powiązanych z nimi chorób jak atak serca. zastoinowa niewydolność serca. udar. niewydolność nerek czy ślepota. Zachęca do wyeliminowania cukru i przetworzonych węglowodanów oraz zastąpienia ich zdrowymi pokarmami z właściwymi tłuszczami. Podaje prosty sposób na odwrócenie cukrzycy typu 2. zajmując się jej główną przyczyną. dietą. Udowadnia. że jest ona w pełni odwracalna i można jej zapobiec. Z książki dowiesz się. dlaczego konwencjonalne terapie oparte na insulinie lub innych lekach obniżających poziom glukozy we krwi mogą zaostrzyć problem. prowadząc do znacz

34.8: https://woblink.com/ebook/milosna-mowa-kwiatow-andrzej-jankowski-gill-davies-gill-saunders-140300u

Cena: Gill Saunders


ISBN

9788324058556: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/gorecki-maria-wilczek-krupa-140550u

Cena:


Pan dr

Autor: Sylwia Janik

Tamara jest nie tylko cenionym psychologiem. ale też oddaną przyjaciółką. która stara się wspierać Elizę. gdy ta przechodzi trudne chwile: jej ukochany po ciężkim wypadku samochodowym trafia na oddział intensywnej opieki medycznej i zapada w śpiączkę. W tych właśnie okolicznościach Tamara poznaje Oliwiera. chirurga. który zaczyna ją coraz bardziej intrygować. I gdy wydaje się. że ta rozwijająca się w błyskawicznym tempie znajomość ma szansę przerodzić się w niemal idealny. szczęśliwy związek. wszystko nagle się komplikuje…

Tamara jest przekonana. że osoby z jej najbliższego otoczenia uknuły jakąś tajemniczą intrygę przeciwko niej. Ktoś ją śledzi. grozi jej niebezpieczeństwo i nie wie. czy może jeszcze komukolwiek zaufać. Czy uda jej się rozwiązać tę zagadkę? Czy lu

27: https://woblink.com/ebook/klara-o-dziewczynce-ktora-spiewala-po-francusku-wojciech-stankowski-141190u

Cena:


Ina Benita

Autor: Gacek Piotr

Opowieść o życiu Iny Benity. wielkiej gwiazdy przedwojennego kina i kabaretu. która błyszczała na ekranie w popularnych komediach u boku Bodo. Dymszy i Żabczyńskiego. ale zagrała też dramatyczną rolę w jednym z pierwszych filmów Aleksandra Forda.

W czasie wojny została potępiona przez Polskie Państwo Podziemne za granie w teatrach jawnych. Aresztowana przez Gestapo i więziona na Pawiaku za romans z oficerem Wehrmachtu. Zwolniona dzień przed wybuchem powstania warszawskiego. nie wiadomo czy zginęła w kanałach. czy później. Krążyła nawet legenda. że Benita wyemigrowała…

Wydawnictwo: Krytyka polityczna

Cena: 39.9


Historia Jees Uck. Wydanie dwujęzyczne angielsko-polskie

Autor: Jack London

Jack London po raz kolejny fabułę swojego opowiadania skupia na kobiecie. Tytułowa Jess jest bliżej nieokreślonego pochodzenia; w jej żyłach płynęła krew zarówno indiańska. eskimoska. jak i celtycka. Podobnie jak inne bohaterki tomu Serce kobiety Jess walczy o przetrwanie z bezlitosną Alaską. Jej życie zmienia się w chwili. gdy poznaje Neila Bonnera. 

Wydanie dwujęzyczne polsko-angielskie

Jack London (John Griffith Chaney) – autor powieści i opowiadań z wątkami autobiograficznymi. London miał niezwykle barwne życie. Samouk. był m.in. poszukiwaczem złota w Klondike. marynarzem. reporterem. gazeciarzem. trampem i kłusownikiem. Jako korespondent wojenny relacjonował konflikt rosyjsko-japoński w 1905 r. i wojnę do

64.9: https://woblink.com/ebook/wiek-skrajnosci-hobsbawm-eric-140583u

Cena:what the f, julia czyli nowa heloiza, służące kathryn stockett, dobry chłopak, jan werner muller, erotyka w sztuce, ten mężczyzna tom 3, tomasz ferenc, lukasz zarzycki, żółte ślepia, cofnąć czas samantha young pdf, prognozowanie i symulacje, ślepowidzenie audiobook, simcity poradnik, mentalizm, joseph murphy potęga podświadomości audiobook, dr dolittle i jego zwierzęta pdf, anatomia podręcznik, audiobook kłamczucha, ostatnia posługa wiedźmin 3, english for dietetics pdf…