1

:

:

Cena:


ISBN

9788365743022: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/girl-online-solo-zoe-sugg-olga-siara-28114u

Cena:


Okropny pan Timson

Autor: Caryll Houselander

Znajdziecie tu opowieści o piratach i księżniczkach. zamkach i królach – historie. które przypomną Wam. że cuda się zdarzają i że miłość jest silniejsza od śmierci. Pośród innych dzieci poznacie: Benjamina. pasterza. który oddał swoją pelerynę dziecku i spotkał się twarzą w twarz z Jezusem; Antoniego. który wyruszył w drogę by zostać księdzem. lecz wylądował na pirackim statku gdzie działy się cuda; Wacława. chłopca z sowieckiego obozu pracy. który wędrował z Hostią i nawrócił strażnika; Raklego. cygańskiego chłopca. który tańczył dla księdza Filipesco i odkrył znaczenie miłości; Marię Anielę. która dowiedziała się od starego księdza. jak Jezus wynagradza nasze upadki; Józka. który poświęcał się dla swojego chrzestnego ojca i przyciągnął go z powrotem do

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 7


ISBN

9788365789457: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/hr-business-partner-praktyczne-rozwiazania-budowania-wysokoefektywnych-organizacji-praca-zbiorowa-28720u

Cena:


Syndykat

Autor: Piotr Adamek

Jaki związek ze współczesnością mają XIX wieczne wydarzenia rozgrywające się w szlacheckim dworku? Czy zwyczajny wyjazd w góry może okazać się początkiem niesamowitej. a zarazem niebezpiecznej przygody?

Grupa przyjaciół przypadkowo odkrywa magazyn tajemniczej organizacji w jednej z rumuńskich jaskiń. W wyniku jej działań. mających na celu ochronę magazynu. ginie jeden z przyjaciół. Pozostali chcą rozwikłać zagadkę i tylko zbieg okoliczności sprawia. że odkrywają informacje o działalności firmy. Handel dziełami sztuki na nielegalnych. zamkniętych aukcjach okazuje się tylko częścią aktywności Syndykatu.

Czy chęć zemsty za śmierć przyjaciela będzie wystarczającą motywacją. aby narażać życie? Co jeszcze kryje tajemnicza organizacja?

Bohaterowie wplątują się w

32: https://woblink.com/ebook/twierdza-kimerydu-magdalena-piorunska-29210u

Cena:


Bundesliga. Niezwykła opowieść o niemieckim futbolu

Autor: Ronald Reng

To nie naszpikowana datami. nazwiskami i pustymi liczbami historia niemieckich rozgrywek piłkarskich. Ta opowieść sięga znacznie głębiej – do samego wnętrza ligi. I pokazuje ją oczami człowieka związanego z nią od momentu jej założenia.

Heinz Höher – jako piłkarz. szkoleniowiec. dyrektor sportowy i trener młodzieży – poświęcił Bundeslidze całe życie. Ceniony dziennikarz Ronald Reng napisał na podstawie jego wspomnień pełną anegdot książkę. świetnie ukazując zmiany zachodzące w niemieckim futbolu.

Od rozgrywek targanych aferą korupcyjną po ligę bijącą rekordy frekwencji. Od trenerów wybierających kandydatów do gry na podstawie tego. jak daleko kopną piłkę. po ekspertów analizujących każdy szczegół. Od piłkarzy dorabiających w kopalniach.

1:

Cena:daniel grabowski, felix net i nika pdf, motywy romantyczne, zarys fizjologii wysiłku fizycznego pdf, niewyjaśnione zjawiska, płatność smsem, literatura lgbt, infp, ego-rcyzmy: poznaj, czym jest i jak działa ego, rut moabitka, szewcy witkiewicz, ryszard cichocki, halina kowalewska, historia muzyki rozrywkowej, przygody tappiego z szepczącego lasu, apostati, kamienie na szaniec ksiazka, zadania z wytrzymałości materiałów niezgodziński pdf, katarzyna puzyńska motylek pdf, wojciech widłak pan kuleczka, metro 2033 audiobook pl, ebook za darmo, miasto noży, blackpill, doktryny wojskowe…