Odmładzające zioła. Twój sposób na witalność i długowieczność

Autor: Teresa Lewkowicz-Mosiej

Od wieków ogromne znaczenie miały rośliny przedłużające młodość. Wiele jesteśmy w stanie zrobić aby starzeć się jak najwolniej i unikać chorób. które temu procesowi towarzyszą. Ten przewodnik zawiera opisy roślin. ich działanie lecznicze i wpływ na organizm. Dzięki nim nie tylko będziesz młodo się czuć ale i wyglądać.

W książce znajdziesz zioła. które:

 • łagodzą objawy menopauzy i andropauzy.
 • wspomagają leczenie otyłości.
 • opóźniają starzenie się skóry.
 • są wspaniałymi przeciwutleniaczami.
 • zapobiegają chorobom serca i naczyń krwionośnych
 • oraz działają przeciwmiażdżycowo.
 • obniżają ciśnienie krwi.
 • podnoszą odporność.
 • us

  29.2: https://woblink.com/ebook/piec-przemian-na-polskim-stole-zdrowie-energia-dlugowiecznosc-katarzyna-maria-puchacz-136858u

  Cena:


  Tajniki uwodzenia

  Autor: Sabrina Jeffries

  Edwin Barlow. lord Blakeborough. zgodził się pomóc impulsywnej podopiecznej swojego przyjaciela. lady Clarissie Lindsey. która znalazła się w kłopotliwym położeniu. Edwin. który właśnie rozglądał się za odpowiednią żoną. zdawał sobie sprawę. że opieka nad Clarissą nie ułatwi mu zadania. Chociaż błyskotliwa. niezależna. piękna dziewczyna oczarowała go. obawiał się. że byłaby absolutnie nieodpowiednim materiałem na małżonkę… jeśli w ogóle chciałaby na męża takiego zimnego cynika jak on. A mimo to niczego nie pragnął tak bardzo. jak jej zdobycia…

  Wydawnictwo: BIS

  Cena: 25.9


  Wszystkie barwy roku

  Autor: Anna Klejzerowicz

  Dzień Babci. Dzień Przytulania. Wielkanoc. zagubiona w czasie i przestrzeni tajemnicza Wigilia… To tylko niektóre z tematów. które wzięły na swój warsztat polskie pisarki.

  Historie refleksyjne. pełne radości i smutku. współczesne. ale również te zaklęte w przeszłości. Żartobliwe. poważne. lekkie. ale zawsze niosące nadzieję. pokazujące. że wszystko jest w naszych rękach.

  Dwanaście opowiadań. dwanaście historii. które bawią. wzruszają. zmuszają do refleksji. Mieszanka stylów sprawia. że każdy czytelnik znajdzie tu coś dla siebie. Z przyjemnością odbyłam podróż do świata postaci wykreowanych przez trzynaście świetnych pisarek. Serdecznie polecam!

  Joanna Wolf. blog NIEnaczytana

  Pasjonujące opowieści na każdą porę roku. Uniwersalne. dające nadzieję na lepsze jutro. Opowiadania absolutnie bezkonkurencyjne w swojej wymowie. Polskie pisarki w szczytowej formie!

  Wioleta Sadowska

  Autorki opowiadań: Hanna Greń. Edyta Świętek. Anna Klejzerowicz. Hanna Urbankowska. Iwona Walczak. Iwona Czarkowska. Karolina Kubilus. Iwona Żytkowiak. Monika Orłowska. Joanna Sykat. Joanna Kruszewska. Magdalena Kawka. Małgorzata Hayles

  Wydawnictwo: Replika

  Cena: 29.9


  Świnie w kinie?

  Autor: Krzysztof Trojanowski

  Okupując ziemie polskie. hitlerowcy dążyli do objęcia kontrolą i regulacją prawną wszelkich aspektów życia. W ten system została włączona także kultura. rozwijająca się w ekstremalnych warunkach. Komu podlegały kina w Generalnym Gubernatorstwie? Czy cieszyły się popularnością? Na co przeznaczano dochód z biletów? Czy w kinach ściśle przestrzegano zasad segregacji?

  Na te i inne pytania odpowiada książka Krzysztofa Trojanowskiego wypełniająca lukę w polskiej literaturze poświęconej tematowi kina w okupowanej Polsce. Publikacja ma charakter pionierski. a jej celem jest konfrontacja ze stereotypami. jak powszechne przekonanie o pustych kinach czy wyłącznie niskim poziomie artystycznym wyświetlanych filmów.

  Praca zawiera dokładną charakterystykę r

  :

  Cena:


  Ostatnia miłość Marszałka.Eugenia Lewicka

  Autor: Elżbieta Jodko Kula

  Historia nowoczesnej i postępowej kobiety. która oczarowała Józefa Piłsudskiego. Jej tajemnicza śmierć do dziś pozostaje zagadką. Czy było to samobójstwo. nieszczęśliwy wypadek. czy umyślne otrucie?

  Poznali się w sanatorium w Druskienikach. Głos niedawnego dyktatora już nie liczył się tak. jak dawniej. w siłę rosły nowe koterie polityczne. co Marszałka męczyło i irytowało. Nieustająco potrzebował wyrazów szacunku i przywiązania. ale też powiewu czegoś nowego. nieznanego. co mogłoby go zafascynować i pobudzić do działania.

  Przy zatrudnionej w uzdrowisku Eugenii Lewickiej Piłsudski odzyskiwał siły. Życiowa energia. entuzjazm. wykształcenie i sukcesy tej kobiety wywarły na nim ogromne wrażenie. Teraz już nie trotyl czy ulotki przewożone pod ubraniem stanowiły dla niego o atrakcyjności płci pięknej. lecz wiedza. którą Eugenia przy odrobinie kokieterii potrafiła świetnie wykorzystywać.

  Kiedy Lewicka zamieszkała w Warszawie. Marszałek bywał u niej częstym gościem. jego kontakty z młodą lekarką dla nikogo nie były tajemnicą. Mogła tu rozwijać swoje pomysły. Pod jej wpływem powstał dzisiejszy AWF – tam pracowała i tam też pożegnała się z życiem.

  Kiedy nieprzytomną kobietę przewieziono do szpitala. gdzie po dwóch dniach zmarła. stwierdzono zatrucie nieznanymi środkami chemicznymi. Niektóre gazety sugerowały. że pomyliła się w ilości przyjętego środka nasennego. Czy jednak nie wydaje się dziwne. że zażyła go przed pójściem do pracy. gdzie ją znaleziono?

  Jeden ze świadków. którzy widzieli zwłoki Eugenii w prosektorium. napisał. że miała poparzoną brodę i usta. co świadczyłoby o tym. że połknęła substancję żrącą. Dobrze wykształcona medyczka osobiście zaaplikowała sobie napój żrący. by wydłużyć męki umierania?

  Autorka w swoim śledztwie historycznym próbuje dojść prawdy o życiu i śmierci ostatniej miłości Marszałka.

  Elżbieta Jodko-Kula. absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej i studium socjoterapii. Od lat pracuje jako pedagog w jednej z podwarszawskich szkół. Publikowała opowiadania i powieści dla dzieci i młodzieży oraz teksty dramaturgiczne dla teatrów szkolnych. Kilka z nich otrzymało wyróżnienia i nagrody w konkursach ogólnopolskich. Autorka książki ‚Maria Piłsudska. Zapomniana żona’.

  Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

  Cena: 27.2


  Studio Astropsychologii

  Format: PDF

  39.3

  1:

  Cena:  dziennik odchudzania pdf, teraz egzamin ósmoklasisty język polski, adam zamojski, chwyt poręby, interesuje speleologa, audiobook zwiadowcy, krzysztof bohater popiołów, póki my żyjemy, dermatologia jabłońska, okręgi i wielokąty sprawdzian, paul badde, andrzej wąsek, nesbo wybawiciel, potęga podświadomości ebook pdf, historia pielęgniarstwa w polsce, ulica nadbrzeżna, nowenna pompejańska pdf, nielubiane…