Oni odbudowali i rozwijali Polskę

Autor: Andrzej Karpiński

Publikacja zawiera 22 eseje. opracowane przez wybitnych polskich współczesnych uczonych. poświęcone wielkim Polakom. których pierwsze lata aktywności przypadały na okres międzywojenny. ale przez wiele lat działali również w Polsce Ludowej. Jest to więc książka o pokoleniu. które odbudowało Polskę ze zniszczeń II wojny światowej i zbudowało Polskę przemysłową w której obecnie żyjemy. o ludziach którzy odgrywali szczególną rolę w kształtowaniu nauki. kultury i gospodarki naszego kraju. Poszczególne eseje poświęcone są wybitnym uczonym (Aleksander Gieysztor. Bohdan Suchodolski). filozofom (Tadeusz Kotarbiński. Władysław Tatarkiewicz) ekonomistom (Czesław Bobrowski. Edward Drożniak. Michał Kalecki. Adam Krzyżanowski. Oskar Lange. Edward Lipiński. Stanis

36: https://woblink.com/ebook/zarzadzanie-i-inzynieria-produkcji-wybrane-zagadnienia-joanna-kurowska-pysz-127715u

Cena:


Kształtowanie się zachowań komunikacyjnych u dzieci z uszkodzeniami i/lub dysfunkcjami ośrodkowego ukladu nerwowego

Autor: Marlena Kurowska

Autorka podjęła problem kształtowania się komunikacji. w tym językowej. u dzieci z uszkodzeniami ośrodkowego układu nerwowego (OUN).

Zasadniczym celem było scharakteryzowanie procesu kształtowania się komunikacji. a przede wszystkim systemowych zachowań językowych u dzieci w warunkach. jakie stwarza nieprawidłowe funkcjonowanie mózgu. Autorka starała się. aby zastosowane w badaniu próby eksperymentalne ukazywały – we wzajemnym powiązaniu – funkcjonowanie poszczególnych podsystemów języka. Dlatego też sprawdzała struktury językowe o różnym stopniu organizacji: wypowiedzi. zdania. wyrazy. a także pojedyncze dźwięki mowy – głoski.

Zebrany

25.2: https://woblink.com/ebook/humanistyczne-przeslanki-niepokoju-irena-wojnar-128057u

Cena:


Łowca posagów

Autor: Daisy Goodwin

Sisi. cesarzowa Austrii to ktoś. kogo pragnie każdy mężczyzna i komu zazdrości każda kobieta.

Piękna. wysportowana i inteligentna Sisi ma wszystko – z wyjątkiem szczęścia. Jest znudzona ogłupiającą etykietą na dworze Habsburgów i swoim znacznie starszym. sumiennym. lecz mało ekscytującym mężem. Franciszkiem Józefem. Musi wyrzec się prywatności. nieustannie towarzyszą jej damy dworu i służące. Sztywny rozkład dnia nie odpowiada przyzwyczajonej do swobody cesarzowej. Życia nie ułatwia też despotyczna teściowa. Sisi. żeby zabić nudę i uciec od rutyny. często wsiada na jacht. na grzbiet konia albo do swojego prywatnego pociągu.

Na zaproszenie Korony Brytyjskiej przyjeżdża do Anglii na polowanie. Szuka tu wrażeń i znajduje je w osobie zawadiackiego kapitana Baya Middletona. jedynego czło

1:

Cena:


9788379061792

Wydawnictwo: W Drodze

EPUB.MOBI.PDF

https://woblink.com/ebook/duszo-chrystusowa-rozwazania-o-modlitwie-marie-paul-curley-128749u: https://woblink.com/product-publication/download/128749/epub

Cena:south park kijek prawdy człowieko-niedźwiedzio-świnia, powiedz wdzięczna kobzo moja, andrzej grzebyk konfident, centralne biuro śledcze, autonomia woli, sentymentalna bzdura pdf, audioboo, jeszcze dzień życia chomikuj, mad max gra poradnik, eksiazka, efemery, marta lenartowicz, ile spirytusu na litr soku, umorzenie chyłka, szloch, e turystyka, eboki, propriocepcja pdf, ania z zielonego wzgórza test pdf, podręcznik dla asystentek i higienistek stomatologicznych pdf, chłopak z katynia, języku ognia, kuchnia góralska, noce i dnie książka, gmina miejska szczytno…