W cudzym ciele

Autor: Rawsthorne Paula

Prawda czai się pod skórą…

Lucy. śmiertelnie chora na raka nastolatka. budzi się zupełnie zdrowa i silna – ten dzień powinien być spełnieniem jej marzeń. Ale w obliczu życia. którego nie wybrała. którego wcale nie chciała. stała się więźniem i zakładnikiem nowego. otrzymanego w trakcie przeszczepu ciała. Teraz Lucy musi stawić czoła najważniejszym pytaniom… Kim tak naprawdę jest i jak daleko można się posunąć. by uratować kogoś. kogo się kocha.

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 24.9


Biała Księga. Blockchain

Autor: Paweł Oksanowicz

Na czym polega „rewolucja blockchain” i kogo konkretnie dotyczy? Jak zmieni modele biznesowe. finanse firm i jak wpłynie na życie pojedynczych ludzi? Będzie ułatwieniem czy zagrożeniem?

Technologia blockchain wymusza liczne zmiany w sposobach zawierania. rozliczania i zapisywania transakcji. To system. który zaczyna wpływać na oblicze wielu branż. Z technologiami blockchain eksperymentują już nie tylko instytucje finansowe. Coraz bardziej interesują się nimi przedstawiciele branż związanych z cyberbezpieczeństwem. ubezpieczeniami. medycyną. logistyką. energetyką. FMCG. a także administracja państwowa i samorządowa.

W książce zaprezentowano nie tylko wady i zalety nowej rewolucji. ale też wypowiedzi wybitnych ekspertów.

69: https://woblink.com/ebook/sztuka-czy-biznes-dorota-zaglewska-138298u

Cena:


ISBN

9788379760244: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/uwierz-w-milosc-calineczko-natalia-sonska-137442u

Cena:


Mały lord. Wydanie dwujęzyczne z gratisami

Autor: Frances Hodgson Burnett

Autorka Tajemniczego ogrodu po raz kolejny kieruje do najmłodszych czytelników powieść. której główny bohater to dziecko. Mały Cedryk po śmierci ojca przenosi się wraz z matką do swojego dziadka – ponurego. groźnego hrabiego wydającego się niezdolnym do ciepłych uczuć. Burnett z właściwą sobie delikatnością porusza motyw miłości zdolnej odmienić człowieka. i czyni to na tyle przystępnie. że jej powieść trafi nawet do najmłodszych odbiorców. Ta wzruszająca historia to idealna książka do wspólnej lektury dla dzieci i ich rodziców. 

Ta edycja zawiera dostęp do gratisów. Wydawnictwo Wymownia przygotowało prezenty dla swoich Czytelników. Treść książki zdradzi sposób. w jaki można pobrać niespodzianki – darmowe ebooki naszego wydawni

:

Cena:


ISBN

9788381472227: Wydawnictwo

Format

33: https://woblink.com/ebook/jeden-blad-anna-szafranska-139455u

Cena:wypożyczalnia audiobooków, zwierciadło maj 2020, marcin wojtkowski, książka rozmowy z bogiem, podstawy angielskiego pdf, olga tokarczuk bieguni pdf chomikuj, psychologia sportu pdf, życie po życiu raymond moody, embriologia bartel, schaffer psychologia rozwoju od dziecka do dorosłości pdf, kodeks pracy z komentarzem 2018, ilona topa, wisłocka sztuka kochania pdf, ania z avonlea ebook, gabriela mościcka, prokurator alicja horn, tajemnica noelle, usługi profesjonalne, otwórz oczy sinicka pdf, neewsweek.pl…