Antologia liryki hellenistycznej

Autor: Jerzy Danielewicz

Antologia liryki hellenistycznej dopełnia serię książek Jerzego Danielewicza poświęconych liryce greckiej. Na gruncie polskim jest to praca pionierska. przynosząca szeroką panoramę zachowanych tekstów autorów zarówno tych znanych z nazwiska. jak i anonimowych.

Książka odzwierciedla aktualny stan wiedzy i przynosi nowe interpretacje utworów i fragmentów również mniej znanych i dotychczas w tej skali niekomentowanych. Bezprecedensowe jest zamieszczenie tekstów greckich. przeważnie trudno dostępnych. między innymi niedawno odkrytych na papirusach. w nowym opracowaniu autora obok przekładów na język polski. Czytelnik znajdzie tu ponadto wprowadzenia do poszczególnych utworów ze wskazaniem źródeł przekazu tekstu. aparat krytyczny. odn

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 5


https://woblink.com/product-publication/download/124490/epub

1:

:

Cena:


ISBN

9788363444198: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/sprawcy-ofiary-swiadkowie-zaglada-zydow-1933-1945-raul-hilberg-125673u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/124487/epub

1:

:

Cena:


W poszukiwaniu zwinności w architekturze systemów IT

Autor: Krzysztof Bończak

Prezentowana książka została w całości poświęcona praktykom zwinnym ze szczególnym uwzględnieniem spojrzenia na opisywane zagadnienia z perspektywy roli architekta.

Publikacja pozwala zapoznać się z aspektami zwinnego wytwarzania systemów rozproszonych. zrozumieć wagę jaką stanowi architektura w nowoczesnych systemach oraz przewagę jaką daje stosowanie jej w świadomy sposób.

Omawiane zagadnienia prezentowane są ze szczególnym naciskiem na wspieranie działań biznesowych i dostarczanie maksymalnej możliwej wartości do użytkownika końcowego. Stanowi wprowadzenie w arkana budowania zespołów zwinnych i samoorganizujących się. koegzystujących w ramach struktur liniowych. których wydajność

25.52: https://woblink.com/ebook/hajmdal-tom-1-poczatek-podrozy-dariusz-domagalski-126030u

Cena:


AnieleNIE

Autor: Lidia Stefek

Lidia Stefek – chrześcijanka. ‚AnieleNie’ jest zbiorem opowieści zainspirowanych Biblią. To współczesne. śmiałe i oryginalne wyobrażenia Autorki na temat istot niebiańskich. których istnienie w rożnych sytuacjach splata się z losami mieszkańców Będzina. Anioły. ich natura. posłannictwo. związane z nimi historie są jedynie pretekstem. by pokazać o wiele więcej.

Podróżniczka. Twórczyni bloga podróżniczo-kulturalnego ‚Świat to za mało’. Prowadzi wykłady i prelekcje podróżnicze dla szkół. bibliotek. miejsc związanych z ogólnie pojętą turystyką i kulturą. Podstawową misją Lidii jest przybliżanie i dokumentowanie piękna świata poprzez bliskie turystyce dziedziny na przykładzie autorskich zdjęć i przeżyć przywiezionych z różnych zakątków globu.

Miłośni

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 34.9borges fikcje, zjawisko paranormalne, załupek, vincent sarah brianne pdf, ebooki promocje, eprasa, lee strobel książki, czyni złodzieja, polska rodzina, wprowadzenie do metodologii badań pedagogicznych pdf, bóg urojony pdf, czlowiek nietoperz, anachronizmy, roman dmowski prezentacja, eufemizm przykłady w literaturze, e-booki, zemsta lektor, radoliszki, najmroczniejszy sekret pdf, grzegorz rydlewski…