ISBN

9788301189747: Wydawnictwo

Format

99: https://woblink.com/ebook/chlodnictwo-klaus-losche-30575u

Cena:


Wizerunek Polski i Polaków w chicagowskim „Dzienniku Związkowym”

Autor: Iwona Dembowska-Wosik

Publikacja poświęcona jest wizerunkowi Polski i Polaków. jaki promuje wśród swoich czytelników chicagowski „Dziennik Związkowy” – najstarsza polskojęzyczna gazeta codzienna wydawana w Stanach Zjednoczonych. Na podstawie cyklu felietonów komentujących bieżące wydarzenia w kraju nad Wisłą autorka ukazuje spojrzenie Polonii amerykańskiej na współczesną polską rzeczywistość. Analizuje zarówno treści pojawiające się na łamach „Dziennika Związkowego”. jak i formę językową badanych tekstów. Skupia się na ich pragmatycznym wymiarze. a w szczególności na tym. co zostało w nich ukryte przy użyciu implikatur i presupozycji. Pokazuje. w jaki sposób użyte metafory przyczyniają się do budowania specyficznego. negatywnego wizerunku Polski

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3.99


Leczenie bólu

Autor: Łukasz Wordliczek

III wydanie bestsellerowej książki przygotowane przez ceniony zespół specjalistów.

Leczenie przeciwbólowe jest istotnym wyzwaniem dla współczesnej medycyny. Ból przewlekły. przetrwały i nawracający jest znaczącym problemem zarówno dla pacjentów. jak i systemów opieki zdrowotnej.

W publikacji opisano mechanizmy powstawania bólu. jego charakter i rodzaje w różnych zespołach chorobowych. farmakologię oraz najnowsze metody uśmierzania bólu. Czytelnicy znajdą również w książce algorytmy. zalecenia i rekomendacje.

Interdyscyplinarne kompendium jest adresowane do lekarzy wszystkich specjalności. z pewnością zainteresuje również studentów medycyny.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 139


Der leuchtende Schlüssel

Autor: Edgar Wallace

Der Ganove Horace Tom Tickler war tot. Er wurde in einem fremden Auto gefunden. vor dem eleganten Gesandschafts-Klub in London. „Wenn Sie wissen wollen. wer den armen Mr. Tickler ermordet hat. erkundigen Sie sich am besten bei Mr. L. Moran.”… Das stand auf einer Karte. die an Chefinspektor Smith adressiert war. Der Inspektor hielt Mr. Moran schon immer für eine dunkle Persönlichkeit.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51opowiadania mrożka, lokatorka ekranizacja, socjologia książki pdf, tadeusz niwiński ja, lissauer pediatria, bracia grimm bajki, ze świata czterech stron tekst, karolina bednarz, ikigai, delikt administracyjny, zoja mackiewicz, miesoholicy, doktor proktor i proszek pierdzioszek, agh wydawnictwo, płatki na wietrze pdf…