ISBN

9788380171596: Wydawnictwo

Format

25.2: https://woblink.com/ebook/hillary-clinton-kariera-polityczna-longin-pastusiak-133382u

Cena:


ISBN

9788380170629: Wydawnictwo

Format

25.2: https://woblink.com/ebook/strategia-panstwa-teoria-panstwa-aktywnego-wobec-sil-spontanicznych-wojtek-lamentowicz-133425u

Cena:


zapowiedź Zapadnij w serce

Autor: Ginger Scott

Autorka książki „Chłopak taki jak ty” przywraca wiarę w drugą szansę

Po tragicznych wydarzeniach z przeszłości Rowe próbuje poukładać sobie życie na nowo. Chociaż każdego dnia towarzyszy jej strach. który zostawia głębokie blizny na duszy. dziewczyna decyduje się na odważny krok. Wyjeżdża na studia z dala od rodzinnego domu.

Kiedy na drodze dziewczyny staje przystojny Nate. Rowe powoli rozważa wyjście ze swojej skorupy. Zaprzyjaźnia się z popularnym sportowcem. skrycie zastanawiając się. czy jest warta czegoś więcej.

Czy jest gotowa zakochać się na nowo i pozwolić. aby ktoś pokochał ją? Czy uda się jej pogodzić z przeszłością i zacząć żyć bez strachu?

__

O autorce

Ginger Scott – autorka wielu k

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 30pinokio książka pdf, najczarniejszy strach coben, obróbka ubytkowa pdf, krzyżacy (powieść), konstytucja 1997 pdf, władca lewawu pdf, meyer chemik, kopia doskonała, wszyscy ludzie kremla, test 8 klasisty angielski pdf, podgladaczki, marzenie senne krzyżówka, anatomia człowieka online, małgorzata grupa, dziecię elfów pdf, romantyzm wiersze, miedzianka historia znikania, immunologia pdf…