Czaszkowiercy

Autor: Brian Staveley

Brian Staveley powraca do świata nagradzanego cyklu „Kronika Nieciosanego Tronu”

Świetny prequel. w którym towarzyszymy intrygującej bohaterce «Kroniki Nieciosanego Tronu». Staveley udowadnia. że jest mistrzem w budowaniu światów i tworzeniu fascynujących. nietuzinkowych postaci oraz niezrównanym gawędziarzem.- Beauty in Ruins.

Pyrre Lakatur. jako wierna wyznawczyni boga śmierci. nie uważa się za morderczynię. tylko kapłankę. Aby jednak zostać nią oficjalnie. musi przejść ostateczną Próbę: zabić siedem osób. które opisuje starożytna pieśń. Wśród nich ma się znaleźć człowiek. „który sprawił. że twój umysł i ciało miłością się rozśpiewały”. Pyrre zaś nie jest pewna. czy kiedykolwiek kogoś kochała. Jeśli jednak się nie zakocha i nie złoży ukochanej osoby w ofierze. nie zaliczy Próby. A Pyrre nie cierpi przegrywać. Tak rozpoczyna się jej podróż do miasta dzieciństwa tropem jedynego mężczyzny. który kiedyś zdołał poruszyć jej serce… Musi tam stawić czoło nie tylko wymaganiom Próby. ale też strasznym wspomnieniom i mrocznemu kultowi okrutnych bóstw.

Epicka i poetycka. przesiąknięta krwią opowieść o poszukiwaniu niemożliwego. od której nie sposób się oderwać. – Kevin Hearne. autor cyklu „Kroniki Żelaznego Druida”

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 34.9


ISBN

9788381192491: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/preludium-skalani-grzechem-konrad-morowski-126912u

Cena:


Playboy

Autor: Laurelin Paige

Najpierw był ‚Twardziel’. teraz nadchodzi ‚Playboy’!

Micah Preston to największe ciacho Hollywood. Seksowny. sławny. bogaty – ten facet ma wszystko. Jednak Micah słynie nie tylko z gry aktorskiej. ale także z licznych podbojów i tego. że nie da się go zatrzymać na dłużej.

Kiedy siedem lat temu poznał na imprezie Maddie Bauer. nikt jeszcze o nim nie słyszał. Przeżyli wspólnie gorące. upojne chwile. a potem on już nie zadzwonił. pozostawiając dziewczynę rozczarowaną.

Jednak los znowu ich połączy. Maddie zostanie asystentką kamerzysty na planie najnowszego filmu Micah. W powietrzu zaiskrzy. a napięcie między tą dwójką będzie musiało znaleźć jakieś ujście.

Jednak czy Maddie da szansę słynnemu playboyowi?

__

‚Słodki i seksowny romans z dużą liczbą ek

:

Cena:


Theodore Boone: Afera

Autor: John Grisham

Przed Theo Boone’em koszmarny tydzień. Jeśli chce zostać prawnikiem. musi dać z siebie wszystko podczas wielogodzinnych egzaminów. Ich wyniki będą porównywane w kilku sąsiednich szkołach i najlepsi uczniowie dostaną się do najlepszych licealnych klas. Wkrótce anonimowy donos sugeruje. że odpowiedzi w jednej ze szkół zostały sfałszowane. Przez to marzenia Theo zawisły na włosku. Młody prawnik musi przyjrzeć się tej aferze. A także spróbować ocalić przyjaciela. któremu grozi niebezpieczeństwo ze strony kogoś bliskiego.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 28przygody pana samochodzika, pełech wentylacja i klimatyzacja pdf, traczyk fizjologia pdf, vi wiek, sójka zielińska historia prawa pdf, zaśniesz, misja 100 kass morgan, państwo teoretyczne, kryminalna warszawa, tomasz kwaśniewski wiek, kubus puchatek pdf, tomasz pałka, sebastian duda, marcin rubik architekt, gry ogurek, zaklęty, rachunek przepływów pieniężnych interpretacja, tylko dobre wiadomości, ferdydurke epub, namiestnik przechrzta chomikuj, ck dezerterzy, witowski pdf, wypożyczalnia książek online…