Serce kobiety. Wydanie dwujęzyczne angielsko-polskie

Autor: Jack London

„Serce kobiety” autorstwa Jacka Londona opowiada o wydarzeniach z przełomu wieków. które nawiedzają miasto na zamarzniętych obszarach północy. Kiedy 40-kilometrowe miasteczko Klondike stanęło w obliczu śmierci głodowej. to do Sitki Charley i jego zakupionej żony. Pussaka. należała pomoc. Jest to zniechęcająca. samobójcza misja. ale musi zostać podjęta. jeśli ktokolwiek w osadzie ma przeżyć bezlitosne zimowe miesiące. Tym. co sprawia. że historia staje się jeszcze bardziej wzruszająca jest fakt. że wydarzyła się naprawdę.

Jack London (John Griffith Chaney) – autor powieści i opowiadań z wątkami autobiograficznymi. London miał niezwykle barwne życie. Samouk. był m.in. poszukiwaczem złota w Klondike. marynarzem. reporterem. gazeciarzem. trampem i kłus

:

Cena:


Pustynna królowa

Autor: Sharon Kendrick

Szejk Zayed Al Zawba odziedziczy po dziadku bogatą w ropę ziemię. jeśli się ożeni. ale Zayed nie zamierza się wiązać z jedną kobietą. Wpada na pomysł. by się ożenić tylko na pewien czas. a potem unieważnić nieskonsumowane małżeństwo. Idealną kandydatką do roli papierowej żony wydaje mu się nieatrakcyjna z wyglądu Jane Smith pracująca w londyńskiej ambasadzie jego kraju. Szybko jednak przekonuje się. że bystry umysł i wrodzony wdzięk mogą kusić znacznie bardziej. niż sądził…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Rosyjska medycyna ludowa do A do Z. Bezpieczne i skuteczne metody uzdrawiania codziennych dolegliwości

Autor: Natalja Aleksandrowna Nowikowa

Jedna książka na wiele dolegliwości

 

Znajdziesz w niej zbiór najskuteczniejszych przepisów odnoszących się do ponad siedemdziesięciu powszechnie występujących dolegliwości codziennych. Zostały one pogrupowane według obszarów ciała. narządów oraz zespołów chorób. Tego rodzaju podział służy zwiększeniu przejrzystości tej książki.

 

Sekrety szeptuch ujawnione!

 

Poza tradycyjnymi sposobami uzdrawiania różnych dolegliwości Autorka prezentuje również techniki eliminowania schorzeń z sukcesami wykorzystywane przez szeptuchy. Teraz Ty również dowiesz się. czym jest zamawianie bólu nóg. nauczysz się eliminować kurzajki za pomocą zwyczajnego zie

29.9: https://woblink.com/ebook/rozwin-swoja-wyobraznie-temple-grandin-witold-turopolski-140735u

Cena:stowarzyszenie umarłych poetów pdf, adrian stankowski biografia, philip zimbardo efekt lucyfera, stolarstwo książka, jacek czaputowicz książki, psychiatria jarema pdf, józef chociszewski, ewa gotuje książka, insygnia władzy faraona, powtórzonego prawa, zakazany bóg online, logo programowanie, avatar gry, słowacki mickiewicz, allen carr prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie pdf download, rise of the tomb raider mapy, analiza danych excel 2007, ps wciaz cie kocham jenny han chomikuj, rzeźnia nr 5 pdf, bezkręgowce powtórzenie, marta kawczyńska, sekret pdf, jerzy urban książki, medyceusze online, prawo drogowe…