Wyraj

Autor: Bartosz Suwiński

‚Wyraj’ to niezwykły zapis widzenia. patrzenia. oglądania i powidoków. uważnej obserwacji przyrody. natury. krain lasów. bagien. nadjeziornych krajobrazów. przyrzecznych brzegów. gdzie ludzkie stopy wytrwale błądzą bez celu. Bez celu? A może celem jest patrzenie samo w sobie. takie wniknięcie w oglądaną przestrzeń. że człowiek sam staje się przestrzenią. staje się ruczajem. rowem. drzewem. trawą. zbożami. makami. chabrami. młodą kukurydzą – słowem. tym wszystkim. co widzi i w siebie bierze. Bohater wierszy stoi wystawiony na wiatr tej odwiecznej i pięknej materii. która – jak śpiewa Bob Dylan – „niesie odpowiedź”. W poetyckim świecie Bartosza Suwińskiego natura jest królową form; autor naśladuje ją przez medytacyjną obserwację i przenosi na karty tomu. Dlatego jego sztuka to labo

27.9: https://woblink.com/ebook/nie-podchodz-blizej-katarzyna-misiolek-30896u

Cena:


Wycinanki z papieru

Autor: Katarzyna Michalec

Książka zawiera wzory prac wykonanych z papieru. Dla ułatwienia. każda praca została opisana i pokazana w kilku etapach. Tworzenie zabawek z papieru to nie tylko zabawa. ale również świetna gimnastyka dla małych rąk. A gotowe dzieła mogą służyć jako ozdoby lub prezenty dla najbliższych.

Wydawnictwo: E-bookowo

Cena: 10


ISBN

9788323397304: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/ha-danuta-chmielowska-birgul-oguz-31220u

Cena:


Nić Ariadny

Autor: Lidia Tasarz

„Nić Ariadny” Lidii Tasarz to powieść z gatunku thriller. sensacja.

Jak to jest. kiedy pewnego dnia budzisz się na szpitalnym łóżku i nie wiesz. kim jesteś? Nie pamiętasz nic. nawet swojego imienia? Wszystko dookoła ciebie jest obce i nieznane. nawet Twoja własna twarz. Nie wiesz. kim jesteś. ani gdzie mieszkasz. a wokół ciebie zaczynają się dziać dziwne. tajemnicze i niebezpieczne rzeczy. Jak sobie poradzić z niepamięcią i brakiem własnej tożsamości? Na dodatek jesteś sam i sam. krok po kroku. odkrywasz. kim jesteś. Nikt cię nie szuka i nie wiesz. komu możesz zaufać… Taki los spotyka Monikę Palmer. która musi zmierzyć się ze swoją przeszłością. odnaleźć odpowiedzi na dręczące pytania i odszukać wlasną tożsamość. Jednak. czy to co o sobie odkryje. będz

22.9: https://woblink.com/ebook/osobliwosc-ciszy-alicja-maslowska-burnos-31682u

Cena:richard dawkins bóg urojony, restauracja angielski, jak narysować drzewo genealogiczne, technologia postaci leku, napraw się pdf, lampka do ebooka, zarządzanie w ochronie zdrowia pdf, tatuażysta z auschwitz chomikuj mobi, gaudium et spes pdf, edward dąbrowa, orloff, polscy odkrywcy i podróżnicy, ptaki polski marchowski, bolesław prus – lalka, andrzej nowak książki…