https://woblink.com/product-publication/download/127235/epub

1:

:

Cena:


Wielkie spory małego narodu

Autor: Joanna Goszczyńska

Książka poświęcona jest dziewiętnastowiecznej kulturze słowackiej. a zwłaszcza tym latom. kiedy kształtowała się nowoczesna idea narodowa. Był to okres burzliwych nierzadko sporów. jakie toczyły się wśród dziewiętnastowiecznych elit. sporów wielkich i ważnych. będących motorem ruchu narodowego. Słowacy. którzy należą do tzw. małych narodów – a ponadto w owym czasie nie państwowotwórczych – toczyli boje o prawo do samodzielnego bytu narodowego w złożonej sytuacji kulturowej. Generowało to poszukiwanie różnych rozwiązań w rozmaitych konstelacjach. nierzadko zmieniających się w zależności od sytuacji politycznej: od pozostania w ścisłych związkach z Czechami. poprzez ułożenie stosunków z Węgrami. po lojalność wobec Austrii. bądź skrajny panslawizm.

18.9: https://woblink.com/ebook/dwie-ukryte-tragedie-w-cieniu-atomowej-apokalipsy-pawel-soroka-ireneusz-gebski-127723u

Cena: Ireneusz Gębski


Obóz treningowy

Autor: Jon Gordon

Czy masz już dość porażek i nieosiągniętych celów?

Czy pragniesz wreszcie zdobyć szczyt?

Wybierz się na Obóz Treningowy wraz ze swoja drużyną (z pracy. kościoła. szkoły. rodziny) i odkryj co to znaczy być najlepszym. Nie musisz nigdzie jechać. wystarczy. że przeczytasz tą inspirującą książkę. napisaną w duchu bestselleru Autobus Energii.

 

Jon Gordon w swej karierze współpracował z najlepszymi drużynami sportowymi. międzynarodowymi organizacjami oraz ludźmi sukcesu związanymi z różnymi dziedzinami życia. Zaobserwował. że ci ludzie – najlepsi z najlepszych – mają pewne cechy wspólne. których brak innym. Robią proste rzeczy trochę inaczej. niż cała reszta. Są to niewielkie różnice. które dają wielkie rezultaty.

:

Cena:


Nowa ustawa o ochronie danych osobowych z uzasadnieniem rządowym

Autor: Praca Zbiorowa

Jest to pierwsza na rynku publikacja zawierająca ostateczny tekst ustawy z 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych wraz z uzasadnieniem rządowym. Ustawa weszła w życie 25 maja 2018 r. i wdraża do polskiego prawa przepisy unijnego rozporządzenia RODO.

Nowe prawo dotyczące ochrony danych osobowych jest ma służyć realizacji interesów nie tylko osób fizycznych. lecz także przedsiębiorców. Ustawa z 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych zawiera najnowsze regulacje związane z koniecznością wdrożenia w polskim prawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 – zwanego RODO. Wprowadza obowiązki związane z przetwarzaniem danych osobowych. powołuje nowy organ właściwy w sprawie ochrony danych osobowych. kt

:

Cena:


ISBN

9788381191753: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.

Cena:


Pożegnanie Merkurego (1947-1981)

Autor: Stanisław Długosz

Autor. wieloletni pracownik handlu zagranicznego (były wiceminister HZ i wiceprzewodniczący Komisji Planowania przy Radzie Ministrów PRL). w interesujący sposób przedstawia swoje ponad 40-letnie doświadczenia w negocjacjach handlowych. Wspomina spotkania z wieloma osobistościami krajowego oraz międzynarodowego życia politycznego i gospodarczego. Prezentuje szereg rad. jak skutecznie prowadzić negocjacje. które mogą być przydatne również dzisiejszym negocjatorom.

Wydawnictwo: Elipsa

Cena: 22.05optyka fizyka gimnazjum sprawdzian, socjologia sportu, sprawdzian przyroda klasa 4 dział 4, remigiusz reclaw, adam żądło, katarzyna puzyńska więcej czerwieni pdf, kocia kołyska pdf, strategia organizacji, ewa lipińska, dług honorowy, józef majewski, wyspiański warszawianka, jan zamoyski najważniejsze informacje, c++ pdf, marcin michna, ania z zielonego wzgórza streszczenie pdf…