Blisko mnie

Autor: Amanda Reynolds

Nie może sobie przypomnieć. dlaczego boi się własnego męża

Po nieszczęśliwym upadku ze schodów Jo Hardings budzi się w szpitalu. Okazuje się. że cierpi na częściową amnezję i nie pamięta wydarzeń z ostatniego roku.

Chociaż mąż i dzieci zapewniają Jo. że wszystko jest w porządku. kobieta zaczyna wątpić w oficjalną wersję zdarzeń. Wydaje się. że wszyscy skrywają przed nią mroczne tajemnice.

Kiedy Jo łączy ze sobą wydarzenia z ostatnich dwunastu miesięcy. jest już pewna. że rodzina chce. aby nigdy nie odzyskała pamięci. Czy to możliwe. że zrobiła coś złego? Czy nie była tak dobrą żoną i matką. jak chciałaby wierzyć?

__

‚Blisko mnie to porywający dramat psychologiczny pod wieloma względami: o rodzicu starającym sobie poradzić z opuszczonym gniaz

39.3: https://woblink.com/ebook/niebezpieczne-zboza-grozny-gluten-bozena-przyjemska-136865u

Cena:


Krucjata Modliwy. Modlitewnik

Autor: Maria od Bożego Miłosierdzia (Maria od Bożego Miłosierdzia – Maria Divine Mercy)

 

Ten modlitewnik zawiera wszystkie modlitwy przekazane dotychczas prorokowi Marii od Bożego Miłosierdzia. to jest komplet Modlitw Krucjaty (1-170). sześć Litanii i modlitwy pozostałe. Zostały jej one podyktowane przez Trójcę Świętą oraz Matkę Bożą. Modlitwy zostały jej przekazane w ramach prorockich Orędzi. które rozpoczęły się w listopadzie 2010 roku. Są one zawarte w kilku tomach Księgi Prawdy – są dostępne na stronach internetowych. a także ukazały się w druku. Jezus chce. jak mówi Maria. aby cały świat był gotowy na Jego Powtórne Przyjście. i dlatego jest ważne. żebyśmy łączyli się w grupach Krucjaty Modlitwy na całym świecie. modląc się o to. aby każdy miał szansę zwrócić się do Ni

:

Cena:odkrywanie ameryki, lidia yuknavitch, nigdziebadz, wielki książę litewski, fizjoterapia w onkologii, jacek komuda banita, dynastia piastów, żywoty świętych pańskich cena, własny pokój woolf, macierewicz sb, wojciech biedron, lucius annaeus seneca, wariat kocha najbardziej, dyskusja wyników badań, sposób na alcybiadesa ebook…