Odrodzenie Joan Ashby

Autor: Cherise Wolas

„To. że się zezłościłem na osobę. która nie istnieje. jest zasługą Cherise Wolas. której udało się z powodzeniem stworzyć skomplikowaną i wyrazistą postać fikcyjną”.

The New York Times Book Review

Postrzegałam wyniszczającą naturę miłości. jako zagrożenie dla poważnych kobiet. Ale fantastyczny mężczyzna. którego poślubiłam. wierzy podobnie jak ja. że praca jest najważniejsza i absolutnie żadnych dzieci – teraz miłość wydaje mi się czymś cudownym.

Te słowa mogłaby powiedzieć do entuzjastycznie nastawionej publiczności Joan Ashby. genialna pisarka dużego kalibru. której mroczne i jedyne w swoim rodzaju opowiadania są sensacją w literackim świecie.

Kiedy Joan przekonuje się. że zaszła w ciążę. jest oszołomiona radością Martina. jego natychmiastowym zerwaniem ich umowy. Podejmuje wtedy brzemienną w skutki decyzję bez oglądania się na siebie. by stworzyć rodzinę. której tak naprawdę nie chciała.

Wychowanie dwóch wcześnie rozwiniętych synów staje się dla niej wyzwaniem i miną dziesięciolecia zanim ukończy swoją mistrzowską powieść. Gdy jest gotowa ponownie stanąć w świetle reflektorów. wrócić do życia. które porzuciła dla miłości. zdrada na miarę szekspirowskiej tragedii zmusza ją do podważenia wyborów. jakich dokonała w życiu.

Epicka. inspirująca. niesłychanie ambitna i napisana oszałamiająco dobrym językiem książka Zmartwychwstanie Joan Ashby to historia o poświęceniu i macierzyństwie. obciążeniu talentem i oczekiwaniami. Wspaniały debiut Cherise Wolas to opowieść o kobiecie obdarzonej niezłomną ambicją i jej zmaganiach z życiem.

Cherise Wolas jest pisarką. prawniczką i producentką filmową. Urodzona w Los Angeles. mieszka z mężem w Nowym Jorku. Zmartwychwstanie Joan Ashby to jej debiut literacki.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 40.99


Biały wróbel

Autor: Gabriela Kusz

Ogień strawił całe dotychczasowe życie Arlety. W wyniku tragicznego pożaru straciła wszystko. co uznawała za najważniejsze: dom. rodzinę. a nawet własne imię. Osamotniona i zrozpaczona dziewczyna dostaje jednak drugą szansę i trafia pod opiekę bogatej Francuzki. gdzie na nowo uczy się żyć – tym razem w luksusowym otoczeniu gotyckiej rezydencji. Wciąż jednak ma poczucie. że jej miejsce jest gdzie indziej… Wszystko się zmieni. gdy dziewczyna pozna legendę o Żywiołach. odkryje mroczną tajemnicę swojego pochodzenia i dowie się. że jest ostatnią Hybrydą Lodu. Od tej pory będzie musiała zrobić wszystko. by nie wpaść w ręce Szatana i ratować się przed potępieniem…

Czy uda jej się stawić opór znacznie potężniejszym od niej siłom Podziemia? Kto stanie się jej sojusznikie

:

Cena:


Historia w turystyce kulturowej

Autor: Armin Mikos Von Rohrscheidt

Jednym z ważniejszych przejawów obecności historii w przestrzeni publicznej jest turystyka kulturowa. która przeżywa dzisiaj widoczny renesans. Oprócz tradycyjnych form aktywności bardzo popularne stały się w ostatnich latach choćby spacery miejskie. które pozwalają odkrywać tajemnice swojej okolicy. Coraz więcej ludzi interesuje się własnym otoczeniem i jego historią. nie tylko lokalną. lecz także regionalną.

Przedstawiamy publikację na temat wykorzystania historii i dziedzictwa w turystyce kulturowej. Autor – wykładowca akademicki. a równocześnie wieloletni organizator turystyki – oprócz ukazania podstawowych aspektów teoretycznych: zakresu pojęcia i obszaru działań turystyki kulturowej. jej roli w popularyzacji dziedzictwa narodowego i rozwijan

34: https://woblink.com/ebook/ben-gurion-shapira-anita-135587u

Cena:


Vademecum jeszcze lepszego menedżera

Autor: Michael Armstrong

Nioceniony podręcznik zarówno dla osób już sprawujących funkcje kierownicze. jak i dla przyszłych menedżerów.

We współczesnym. dynamicznie zmieniającym się świecie na barkach menedżerów spoczywa ogromny ciężar obowiązków. Vademecum jeszcze lepszego menedżera jest zbiorem praktycznych porad zarówno dla osób już pełniących funkcje kierownicze. jak i tych. którym dopiero marzy się awans. To doskonały przewodnik. z którego dowiesz się m.in.. jak:

– organizować pracę zespołów i delegować zadania.

– radzić sobie z trudnymi ludźmi i w sytuacjach konfliktowych.

– sporządzać budżety i plany biznesowe oraz przedstawiać je szefom tak. by zyskać ich akceptację.

– kierować sobą i własnym rozwojem.

Oprócz cennych wskazówek Vademecum zawiera również studia przypadków zaczerpniętych z codziennego życia menedżerów. które są bogatym źródłem praktycznych informacji.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 39.9


Vademecum jeszcze lepszego menedżera

Autor: Michael Armstrong

Nioceniony podręcznik zarówno dla osób już sprawujących funkcje kierownicze. jak i dla przyszłych menedżerów.

We współczesnym. dynamicznie zmieniającym się świecie na barkach menedżerów spoczywa ogromny ciężar obowiązków. Vademecum jeszcze lepszego menedżera jest zbiorem praktycznych porad zarówno dla osób już pełniących funkcje kierownicze. jak i tych. którym dopiero marzy się awans. To doskonały przewodnik. z którego dowiesz się m.in.. jak:

– organizować pracę zespołów i delegować zadania.

– radzić sobie z trudnymi ludźmi i w sytuacjach konfliktowych.

– sporządzać budżety i plany biznesowe oraz przedstawiać je szefom tak. by zyskać ich akceptację.

– kierować sobą i własnym rozwojem.

Oprócz cennych wskazówek Vademecum zawiera również studia przypadków zaczerpniętych z codziennego życia menedżerów. które są bogatym źródłem praktycznych informacji.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 39.9lsnienie pdf, badania fizykalne w pielęgniarstwie, risercz ziemkiewiczowski, proekologiczne odnawialne źródła energii, silent hill 3 solucja, kicia kocia książka, czasowniki regularne niemiecki pdf, milczące dziecko pdf, krolewna śnieżka bajka, radiologia i diagnostyka obrazowa, wyjscie awaryjne, małe życie audiobook, potęga teraźniejszości audiobook, agnieszka ogonowska, dobre życie, owady leśne w polsce, daniel szeligowski, dieta dla mózgu pdf, king frazier pdf…