Nieuniknione

Autor: Kevin Kelly

Jest rok 2047. Nie masz samochodu. ani w ogóle zbyt dużo rzeczy. za to subskrybujesz odpłatnie to. co potrzebujesz. Wirtualna rzeczywistość jest tak powszechna. jak telefony komórkowe. Z urządzeniami. które cię otaczają. porozumiewasz się za pomocą gestów. Niemal wszystkie płaskie powierzchnie stały się ekranami. a kiedy patrzysz na nie. one patrzą na ciebie. Reklamodawcy płacą ci za oglądanie reklam. Roboty i sztuczna inteligencja wykonują twoją starą pracę. ale dzięki nim dostałeś nową – zajmujesz się czymś. o czym nawet nie śniłoby ci się w dawnych czasach roku 2017.

Kevin Kelly. myśliciel i wizjoner. który kiedyś przewidział. jaki zasięg będzie miała internetowa rewolucja. kreśli wiarygodną i pełną optymizmu drogę. którą będziemy podążać przez najbliższe 30 lat w świecie. w którym sztuczna

:

Cena:


ISBN

9788381190367: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/a-moze-tego-nie-bylo-marek-andrzej-debski-128960u

Cena:


Reklama

Autor: Winston Fletcher

> KRÓTKIE WPROWADZENIE

– książki. które zmieniają sposób myślenia!

 

Reklama to ważny element współczesnej komunikacji. Co decyduje o tym. że kampania reklamowa jest skuteczna? Jak działają agencje reklamowe? Czy przekaz reklamowy powinien być etyczny?

 

*

 

Interdyscyplinarna seria KRÓTKIE WPROWADZENIE piórem uznanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na temat współczesnego świata i pomaga go zrozumieć. W atrakcyjny sposób prezentuje najważniejsze zagadnienia XXI w. – od kultury. religii. historii przez nauki przyrodnicze po technikę. To publikacje popularnonaukowe. które w formule przystępnej. dalekiej od akademickiego wykładu. prezentują wybrane kwestie.

Książki idealne zarówno jako wprowadzenie do

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 24.9


The Picture of Dorian Gray

Autor: Grzegorz Komerski

Język angielski

Poziom B2

Lubisz czytać dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

CZYTAJ – SŁUCHAJ – ĆWICZ

CZYTAJ – dzięki oryginalnemu angielskiemu tekstowi powieści The Picture of Dorian Gray przyswajasz nowe słówka. uczysz się ich zastosowania w zdaniach i poszerzasz słownictwo. Wciągająca fabuła książki sprawi. że nie będziesz mógł się oderwać od lektury. co zapewni regularność nauki.

Czytanie tekstów po angielsku to najlepsza metoda nauki angielskiego.

SŁUCHAJ – pobierz bezpłatne nagranie oryginalnego tekstu The Picture of Dorian Gr

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 9.9


Rozprzestrzenialne media

Autor: Henry Jenkins

„Co się nie rozprzestrzenia – umiera” – tak ideę rozprzestrzenialnych mediów ujmują autorzy książki. Szukając odpowiedzi na pytanie. jak funkcjonują media. Henry Jenkins. Sam Ford i Joshua Green mówią o dzisiejszych możliwościach rozpowszechniania idei oraz o tym. jak wpływa to na życie społeczno-kulturowe. biznes. politykę. a także na nasze codzienne funkcjonowanie. Odwołując się do licznych przykładów. autorzy badają. jakie cechy informacji sprawiają. że ludzie chcą ją rozprzestrzeniać. jaką ma to dla nich wartość. a także co sprawia. że po udostępnione treści sięgają inni.

Rozprzestrzenialne media to lektura obowiązkowa nie tylko dla medioznawców i kulturoznawców ale także dla praktyków zatrudnionych w mediach. marketingu i przemyśle teleinformatycznym oraz

9.9: https://woblink.com/ebook/roboty-i-prace-jozef-ignacy-kraszewski-128916u

Cena:


https://woblink.com/ebook/modlitwy-wiecznego-poniedzialku-michal-ziolo-128799u

https://woblink.com/product-publication/download/128799/epub: 1

:

Cena:


Zakochani po uszy

Autor: Jenn McKinlay

Wciągająca komedia romantyczna z merdającym ogonkiem w tle!

Mac opuściła rodzinne miasteczko Bluff Point po tym. jak siedem lat wcześniej została porzucona przed ołtarzem. Teraz wraca na dwa tygodnie z okazji zbliżającego się wesela przyjaciółki. To idealny moment. by raz na zawsze rozprawić się z bolesnymi wspomnieniami.

Gavin jest weterynarzem i od zawsze miał słabość do Mac. Cieszy się. że będą mogli spędzić ze sobą czas na imprezie ślubnej. Nie spodziewa się jednak. że połączy ich coś zupełnie innego. Tak właściwie. to ktoś.

Kiedy Mac znajduje wystraszonego małego pieska. szuka pomocy u Gavina. Kobieta stara się znaleźć mu nowy dom. Czy jednak zdecyduje się go oddać? Czy dzięki uroczemu szczeniakowi Mac i Gavin odkryją. że czują do siebie coś więcej?

___

O aut

:

Cena:jr ward, pożar krwi pdf, witaj karolciu streszczenie, pippi pończoszanka pdf, zespół popromienny, niemiecki bękart pdf, procedury pielęgniarskie kózka pdf, édouard henri avril, rewolucja w sprawach wojskowych, motocykl emka, zdążyć przed panem bogiem audiobook, skrzydłokwiat czerniejące kwiaty, karolina janiszewska, pamiętniki wampirów mrok pdf, henryk markiewicz instalacje elektryczne pdf, kurs pozytywnego myślenia, françois olivennes, chemia żywności pdf, fiasko niepowodzenie, testy z anatomii, gramatyka hiszpańska pdf, ibuuk…