ISBN

9788365707161: Wydawnictwo

Format

26: https://woblink.com/ebook/jezioro-anna-radwan-zbikowska-bianca-bellova-135568u

Cena:


ISBN

9788328711013: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/emilia-krakowska-aktorzyca-katarzyna-kaczorowska-135848u

Cena:


Marokańskie słońce

Autor: Adriana Rak

Dwudziestodwuletnia Marysia chce uciec przed trudną przeszłością. Właśnie zakończył się jej związek z Maćkiem. z którym związana była przez ostatnie sześć lat. Mężczyzna. będąc pod wpływem narkotyków wsiadł za kółko i potrącił staruszkę na pasach. która kilka dni później umarła. w konsekwencji czego mężczyzna trafił do więzienia. Dziewczyna jest napiętnowana przez lokalną społeczność. Ma dość i postanawia uciec. Z pomocą przychodzi jej ciocia mieszkająca w Hamburgu. W ciągu kilku dni załatwia Marysi pracę w barze. Młoda kobieta od razu decyduje się na wyjazd. Pragnie zmian i jest pełna nadziei na lepsze jutro.

Bilal to dwudziestoośmioletni mężczyzna.który kilka miesięcy wcześniej zakończył swój związek z Aminą. Pomimo up

:

Cena:


ISBN

9788301202224: Wydawnictwo

Format

119: https://woblink.com/ebook/mitologia-grecka-i-rzymska-katarzyna-marciniak-135723u

Cena:


Ekonomia międzynarodowa Tom 1

Autor: Maurice Obstfeld

Nowe wydanie bestsellerowego podręcznika z zakresu ekonomii międzynarodowej. Publikacja składa się z dwóch niezależnych tomów poświęconych handlowi i finansom międzynarodowym. Autorzy. aby pomóc studentom zrozumieć i zapamiętać podstawy logiki ekonomii międzynarodowej. na każdym etapie ilustrują zagadnienia teoretyczne odpowiednimi rzeczywistymi danymi statystycznymi oraz przykładami problemów polityki gospodarczej.

Zawartość podręcznika została dokładnie zaktualizowana. a większość rozdziałów gruntownie zmieniona. Zmiany te są odpowiedzią zarówno na sugestie czytelników. jak i na kilka ważnych zdarzeń dotyczących teoretycznych i praktycznych aspektów ekonomii międzynarodowej.

Oprócz zmian strukturalnych autorzy zaktualizowali podrę

Wydawnictwo: Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Cena: 109


Rozmowy o Biblii. Narodziny judaizmu

Autor: Anna Świderkówna

Ktokolwiek jednak pragnie uchwycić myśl autorów biblijnych. musi bez względu na swe przekonania starać się spojrzeć najpierw na ich dzieło nie tak. jak sam je widzi. lecz tak. jak oni na nie patrzyli. Warto tu. jak sądzę. zacytować słowa Jeana Rudhardta. historyka religii greckiej. profesora Uniwersytetu w Genewie. Powiada on. że jeśli chcemy zrozumieć cokolwiek z tej czy innej religii. to „nie ma na to innego sposobu. niż stać się uczniem tych. których chcemy zrozumieć […]. Krótko mówiąc. trzeba w miarę możliwości zapomnieć o naszych nawykach myślowych. aby odtworzyć w sobie – tam. gdzie chodzi o religię grecką – również i grecką mentalność”.

Zdanie to jest nie mniej słuszne w odniesieniu do Biblii. Studiując ją musimy zatem uc

:

Cena:teście wechslera, ojczyzna hannibala, najwyzsza gora swiata, plastusiowy pamiętnik online, piotr załęski, w pamiętniku zofii bobrówny książka, naga prawda vi keeland, wojciech jabłoński, egzamin gimnazjalny matematyka, chłopcy z placu broni streszczenie audiobook, planeta singli do pobrania, ostatni policjant, terenowe organy administracji rządowej, zarządzanie w sporcie, zemsta jest słodka, alfabet pdf, pan samochodzik wyspa złoczyńców, kościół ma być przezroczysty, listonosz piosenka, klub niewiernych mężczyzn, ibuk sggw…