Fantastycznie nieobliczalni

Autor: Jakub Małecki

W dalekiej przyszłości walki mechów ściągają przed telewizory miliony widzów. W innym świecie. zrujnowanym przez skrajne partie polityczne. życie stało się tak nieciekawe. że lepiej funkcjonować w rozszerzonej rzeczywistości…

 

Inicjatywa Fantastycznie nieobliczalni to antologia. dzięki której każdy może poznać opowiadania uznanych już pisarzy. takich jak Aneta Jadowska. Jakub Ćwiek. Jakub Małecki i Jacek Łukawski. a także tych. którzy dopiero zaczynają swoją literacką karierę. ale już udowodnili. że mają ogromny talent. Różne klimaty i konwencje łączy wielka wyobraźnia ich autorów i autorek. 

 

W Schan warto zobaczyć występ najsłynniejszych szermierzy. a w Nowym Saadzie trzeba uważać na krainy spustoszone przez magię. bo gdzieś tam jeszcze czaj

43.9: https://woblink.com/ebook/wybitni-polscy-odkrywcy-i-podroznicy-maria-pilich-przemyslaw-pilich-137121u

Cena: Przemysław Pilich


ISBN

9788381511117: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/saladyn-irmina-wala-pegierska

Cena:


Księga zwierząt niemalże niemożliwych

Autor: Henderson Caspar

To nie bajka! One istnieją!

Aksolotl. niesporczak. ksenofiofor. motyl morski. rekin chochlik – na naszej planecie żyją tysiące zwierząt. które daleko wykraczają poza ludzką wyobraźnię: prawdziwych stworzeń. które są często bardziej zadziwiające. niż wszystko. o czym fantazjowali autorzy średniowiecznych bestiariuszy.

Dzisiaj mało kto boi się potworów morskich i szyszymor. Ale też mało kto poznał tajemnice niesławnych pszczoło-jamników. kałamarnic olbrzymich czy krabów yeti. Nie mniej fascynujące są niesporczaki. które potrafią przeżyć w przestrzeni kosmicznej.

Caspar Henderson – penetrując i głębie oceanów. i najbardziej jałowe zakątki ziemi – w sposób dowcipny i pasjonujący przedstawia współczesną menażerię: opisuje piękno i

34.9: https://woblink.com/ebook/czas-nieprzewidziany-michal-glowinski-grzegorz-wolowiec-138612u

Cena: Grzegorz Wołowiec


ISBN

9788366134782: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/sztuka-radosci-goliarda-sapienza-137645u

Cena: 7.99


https://woblink.com/product-publication/download/138377/epub

1:

:

Cena:peter brett malowany człowiek, bliźnięta z lodu pdf, darmowy audiobook, kinga burzyńska wiek, to jest napad, wyższa szkoła w bydgoszczy, anna trela, jej oczy niebieskie, michalkiewicz kasia, świadczenia na rzecz pracowników, strategia dystrybucji, karolina lewestam, gramatyka angielska dla zaawansowanych, aronjasnowidz, sztuka porządkowania życia po szwedzku, 50 rzeczy które musisz zrobić zanim skończysz 13 lat, elektrotechnika podstawy i instalacje elektryczne pdf, litacja…