https://woblink.com/product-publication/download/31696/pdf

1:

:

Cena:


ISBN

9788380644205: Wydawnictwo

Format

10: https://woblink.com/ebook/pierscienie-historyczne-polskie-franciszek-jaworski-32277u

Cena:


Języki

Autor: Stephen Anderson

> KRÓTKIE WPROWADZENIE

– książki. które zmieniają sposób myślenia!

Interdyscyplinarna seria KRÓTKIE WPROWADZENIE piórem uznanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na temat współczesnego świata i pomaga go zrozumieć. W atrakcyjny sposób prezentuje najważniejsze zagadnienia XXI w. – od kultury. religii. historii przez nauki przyrodnicze po technikę. To publikacje popularnonaukowe. które w formule przystępnej. dalekiej od akademickiego wykładu. prezentują wybrane kwestie.

Książki idealne zarówno jako wprowadzenie do nowych tematów. jak i uzupełnienie wiedzy o tym. co nas pasjonuje. Najnowsze fakty. analizy ekspertów. błyskotliwe interpretacje.

Opiekę merytoryczną nad polską edycją serii sprawują naukowcy z Uniwersytetu Łódzkiego: pro

19.9: https://woblink.com/ebook/komorki-macierzyste-jonathan-slack-31857u

Cena:


ISBN

9788365887504: Wydawnictwo

Format

9.9: https://woblink.com/ebook/co-sie-zmieni-w-zatrudnianiu-cudzoziemcow-spoza-ue-od-1-stycznia-2018-r-przemyslaw-ciszek-31767u

Cena:


Kościół prawosławny a Rzeczpospolita Polska. Zarys historyczny 1370-1632

Autor: Kazimierz Chodynicki

UWAGA! e-book jest skanem zapisanym w formacie PDF.

Plik pdf uniemożliwia przeszukiwanie i kopiowanie tekstu.

REPRINT. Termin „Kościół Prawosławny”. użyty w tej pracy. nie był przyjęty w polskiej literaturze historycznej. W dokumentach i pismach polemicznych od XV do XVIII wieku występują najczęściej dla oznaczenia wyznania prawosławnego wyrażenia takie. jak „wiara grecka”. „błachoczestie”. „dyzunia” „schizma”. Zwroty te nie są jednak dogodne przy pisaniu dziejów prawosławia i zwroty te z różnych powodów nie mogą być obecnie stosowane. Dlatego autor używa określenia Kościół prawosławny. Książka opisuje następujące okresy owych dziejów: pierwszy: powstanie metropolii prawosławn

14: https://woblink.com/ebook/duchy-czesc-i-ii-i-iii-aleksander-swietochowski-32266u

Cena:


Zamach stanu

Autor: Edward N. Luttwak

Pierwsze polskie i zaktualizowane wydanie książki. która krok po kroku wyjaśnia. jak obalić rząd.

Kiedy w lipcu 2016 roku Turcją wstrząsnął zamach stanu. świat wstrzymał oddech. Dwa dni po nieudanym przewrocie Edward Luttwak precyzyjnie pokazał. czemu przewrót nie mógł się powieść. Równie dobrze mógł polecić zamachowcom swój podręcznik.

Niemal pięćdziesiąt lat przed dramatycznymi wydarzeniami w Turcji. w 1968 roku. ukazała się debiutancka książka Luttwaka – Zamach stanu. Podręcznik. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Ponoć już w 1972 roku. podczas marokańskiego zamach stanu. obok zamordowanego generała Mohameda Oufkira znaleziono jeden z egzemplarzy książki Luttwaka. Przez następne pół wieku kolejne rządy z

Wydawnictwo: Copernicus Center Press

Cena: 50.9


Terroryzm

Autor: Charles Townshend

> KRÓTKIE WPROWADZENIE

– książki. które zmieniają sposób myślenia!

Interdyscyplinarna seria KRÓTKIE WPROWADZENIE piórem uznanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na temat współczesnego świata i pomaga go zrozumieć. W atrakcyjny sposób prezentuje najważniejsze zagadnienia XXI w. – od kultury. religii. historii przez nauki przyrodnicze po technikę. To publikacje popularnonaukowe. które w formule przystępnej. dalekiej od akademickiego wykładu. prezentują wybrane kwestie.

Książki idealne zarówno jako wprowadzenie do nowych tematów. jak i uzupełnienie wiedzy o tym. co nas pasjonuje. Najnowsze fakty. analizy ekspertów. błyskotliwe interpretacje.

Opiekę merytoryczną nad polską edycją serii sprawują naukowcy z Uniwersytetu Łódzkiego:

19.9: https://woblink.com/ebook/protestantyzm-mark-a-noll-31852u

Cena:agresywność, metodologia badań literatura, podstawy fizyki, resident evil 6 leon, buszujący w barszczu, sap księgowość, gta 5 skoki kaskaderskie, książki popularnonaukowe bestsellery, piotr glas ksiazka, present simple present continuous past simple ćwiczenia pdf, dokumentacja pielęgniarska, szaleństwa panny ewy online, anna boroń kaczmarska, księżniczka marsa pdf, bitwa o skandię, brzuchonogi, anna powierza jak schudnąć gdy dieta nie działa…