Przemienienie. Księga 1 Zakładnik obietnicy tom 1

Autor: Artur Wasążnik

Wszyscy obudzili się za późno z letargu. I wszyscy obrali zupełnie odmienne strategie na przetrwanie. A wszystkie te strategie były złe… ale oni brnęli w nie bez opamiętania. Wszyscy! I ginęli jedni po drugich. W osamotnieniu. Choć każdy z nich marzył o zjednoczeniu z pozostałymi.

W połowie dziesiątego wieku słowiańskie pogranicze Królestwa Niemiec nieustannie pogrążało się w chaosie. A miało być jeszcze gorzej. Kruszyły się kolejne filary starego świata Słowian połabskich. Gospodarka. handel. ustrój. religia. obyczaje. więzi plemienne i rodzinne… wszystko to rozpadało się na oczach przerażonych ludzi.

W akcie rozpaczliwej niezgody na taki stan rzeczy co jakiś czas płonęły wsie kolonistów niemieck

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 29


Ostatnia sprawa Fredriki Bergman

Autor: Kristina Ohlsson

Na przedmieściach Sztokholmu policja znajduje zwłoki mężczyzny. który zginął od postrzału w pierś. W momencie śmierci siedział w fotelu przed kominkiem; na palcu miał ślubną obrączkę swojej córki…

W innej dzielnicy miasta przedsiębiorca pogrzebowy szuka brata. który zniknął w tajemniczych okolicznościach. Nikt inny nie wydaje się przejmować losem zaginionego. Czyżby on też był już martwy?

Pewna kobieta walczy o zachowanie resztek kontroli nad swoim mężem. który staje się coraz bardziej niebezpieczny… Czas mija. a jej coraz trudniej ochronić przed nim siebie i dzieci. Nie może jednak odejść.

Według Fredriki Bergman i Alexa Rechta wszystkie te sprawy są ze sobą powiązane. Wciąż natrafiają na ślady. które prowadzą ich do przeszłości. Na jaw wychodzą dawne grzechy. Alex otrzymuje anonimowe listy. których nadawca chce „wszystko naprawić”. Kim jest autor i dlaczego za każdym razem jest o krok przed policją?

‚Ostatnia sprawa Fredriki Bergman’ − szósta książka Kristiny Ohlsson z Fredriką Bergman i Alexem Rechtem jako głównymi bohaterami − to pełna wartkiej akcji i utrzymana w mrocznej atmosferze powieść kryminalna. w której wszystko. co kiedyś zostało ukryte. po latach wychodzi na jaw.

Kristina Ohlsson − urodziła się i dorastała w Kristianstad. Debiutowała w 2009 roku i od tej pory napisała szesnaście książek reprezentujących różne gatunki literackie. Przez kilkanaście lat zyskały one uznanie nie tylko w Szwecji. ale też w wielu innych krajach.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 33.6


Akademia Canterwood. Wyjątkowe spotkanie

Autor: Jessica Burkhart

20. tom serii hippicznej: AKADEMIA CANTERWOOD

Lauren przyjeżdża na święta do domu. do Union w stanie Connecticut. Z tego samego miasteczka pochodzi również Sasha. W świątecznej atmosferze dziewczęta i ich przyjaciele pracują w fundacji na pomagającej wysłużonym koniom wyścigowym. Szykuje się wielka akcja adopcyjna! Czy zwierzęta znajdą nowe domy? Jak spiszą się wolontariusze z Canterwood? I czy znajdą pod choinką wymarzone prezenty?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 20.12


ISBN

9788301197087: Wydawnictwo

Format

59: https://woblink.com/ebook/metody-cad-i-ai-w-inzynierii-elektrycznej-adrian-nocon-126881u

Cena:python książka pdf, piotr patykiewicz, runy slowianskie, społeczna odpowiedzialność biznesu literatura, bochenek tom 1, oskar i pania róża problematyka, philip pullman mroczne materie, plomienna korona, był sobie pies download, ebook chłopcy z placu broni, klan z alaski joshua brown, krzysztof potaczała, św. olga, coben klinika śmierci, sulamitka, ks.edward staniek, minczakiewicz, systemy motywacyjne pdf, allan carr…