Świat kolonialnej Ameryki Łacińskiej

Autor: Mirosław Olszycki

Ameryka Łacińska to obszar fascynujący. a zarazem obfitujący w niezwykłe wydarzenia historyczne. To tutaj powstało wiele cudów sztuki. To tutaj ukształtowało się latynoskie społeczeństwo na bazie mieszania ras i kultur: europejskich. prekolumbijskich i afrykańskich.

Książka Mirosława Olszyckiego stanowi bogate opracowanie poświęcone kulturze. historii. działalności Kościoła oraz procesów narodotwórczych w kolonialnym Nowym Świecie. Przybliża podstawowe zagadnienia dotyczące hiszpańskiej i portugalskiej ekspansji. kolonizacji ludów i poszczególnych regionów Ameryki. Objaśnia różnorodne aspekty związane z kształtowaniem się skomplikowanej rzeczywistości. w której obok lub na bazie majańskich. azteckich oraz inkaskich świątyń powstawały ka

:

Cena:


ISBN

9788365740144: Wydawnictwo

Format

26.9: https://woblink.com/ebook/

Cena:


30722

9.9: https://woblink.com/ebook/jak-zatrudniac-pracownikow-tymczasowych-po-zmianach-od-1-czerwca-2017-r-monika-fraczek-30722u

1

:

Cena:


ISBN

9788301194499: Wydawnictwo

Format

69: https://woblink.com/ebook/geologia-historyczna-wlodzimierz-mizerski-stanislaw-orlowski-30657u

Cena: Stanisław Orłowskipiotr smoczyński, stanley coren, wypracowanie hobbit, vademecum chemia pdf, franciszek karpiński do justyny, pielęgniarstwo transkulturowe, brzezina iwaszkiewicz pdf, marcel moss nie odpisuj, gnojaki, ibuk libra zut, modlitwa o wschodzie, fizjologia człowieka zintegrowane podejście pdf, relacje człowiek natura w literaturze, babcia rabuś audiobook, profilaktyka społeczna, nelli artienwicz, biochemia harpera 2018, biologia molekularna krótkie wykłady pdf, agata przybyłek takie rzeczy tylko z mężem…