ISBN

9788365973832: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/wyzwolenie-zwierzat-anna-szczesna-singer-peter-anna-alichniewicz-136788u

Cena:


ISBN

9788366099098: Wydawnictwo

Format

9: https://woblink.com/ebook/krucjata-modliwy-modlitewnik-maria-od-bozego-milosierdzia-137498u

Cena:


ISBN

9788328710382: Wydawnictwo

Format

43.9: http

Cena:


Sport i czas wolny w perspektywie interdyscyplinarnej

Autor: Praca zbiorowa

Sport zawsze stanowił nieodłączony element kultury. jednak w ostatnich czasach problematyka ta nabrała nowego. ogromnego znaczenia. Szeroko rozumiany ruch i rekreacja to nie tylko podstawa dobrej kondycji psychofizycznej. ale i przepustka do funkcjonowania w satysfakcjonującej nas przestrzeni towarzyskiej. prywatnej i zawodowej. Odpowiednio wyrzeźbione ciało to współczesny znak towarowy. pozawerbalny komunikat stanowiący wizytówkę człowieka. To inwestycja w siebie i w swoją przyszłość.

„Ci. którzy myślą. że nie mają czasu na uprawianie sportu. prędzej czy później będą musieli znaleźć czas na chorobę” mawiał Edward Stanley i trudno nie przyznać mu racji. Mamy jednak nadzieję. że czas poświęcony na lekturę niniejszej publikacji. nie będzie czasem straconym. Wi

https://woblink.com/product-publication/download/136761/epub: 1

Cena:


Kobiety nieidealne. Iza

Autor: Magdalena Kawka

Kobiety nieidealne to cykl zrodzony ze szczerej przyjaźni dwóch świetnych pisarek. I to się czuje w każdym zdaniu!

Ich bohaterki są nieszablonowe. barwne. z krwi i kości. i nie ma czytelniczki. ba. czytelnika. który nie chciałby im towarzyszyć w cyklicznych spotkaniach przy winie. kiedy najtrudniejsza nawet codzienność. obśmiana i obejrzana pod innym kątem. staje się znośna. Daleko im do perfekcyjnych pań domu. dam. którym nie zdarzają się gafy. idealnych matek doskonałych dzieci. ale za to mają dystans i potrafią się z siebie śmiać. Na tym polega ich supermoc.

Główna bohaterka tego tomu. Iza. lubi mieć wszystko pod kontrolą. Ma nienaganną figurę. jeszcze lepsze CV. a gdy potrzebuje pomocy mężczyzny. po prostu za nią płaci. Gdy na jaw wychodzi pewna rodzinna tajemnica. okazuje się. że nie nad wszystkim da się zapanować. nie za wszystko da się zapłacić. a życie lubi płatać figle…

Kobiety nieidealne to opowieść. w której każda z nas znajdzie cząstkę siebie. Historia napisana lekko i z poczuciem humoru. jednak niestroniąca od trudnych tematów. To książka o trudach codzienności. rozczarowaniach. ale też nadziei. Po prostu o życiu. jakie doskonale znamy. Kobiety nieidealne bawią i wzruszają. to świetna propozycja na długie wieczory.

Marta Mrowiec

blog Na regale u Marty Mrowiec

Kontynuacja Kobiet nieidealnych to historia przekornej codzienności. w której naturalna potrzeba bliskości często gryzie się z nieprzewidywalną prozą życia. Magdalena Kawka oraz Małgorzata Hayles w sposób wyjątkowy obrazują siłę kobiecej przyjaźni i pokazują. jak bardzo zachłanne potrafi być ludzkie serce w obliczu najważniejszego z uczuć. Trudno o bardziej realistyczny przekaz!

Miłka Kołakowska.

blog Mozaika Literacka

Wydawnictwo: Replika

Cena: 29.9ewa d, filary ziemi pdf, patryk kwiatkowski kucharz, syjonizm co to, snowrunner poradnik, dziecięce dusze pdf, marketing książka pdf, biegam bo musze, chora dusza, jack goody, kajko i kokosz szkoła latania ebook, nic co ludzkie, homo bimbrownikus, historia powszechna pdf, gawęcki żywienie człowieka pdf…