Po dwóch stronach barykady. Miłość za żelazną kurtyną

Autor: Grażyna Wosińska

Powrót z Francji do powojennej komunistycznej Polski okaże się największym błędem Marii i jej córki Agaty. która zapłaci za tę decyzję szczególnie wysoką cenę.

Bronek Basista potrzebuje pieniędzy na spłatę kredytu. Gdy okazuje się. że być może mógłby się starać o odszkodowanie za krzywdę rodziców. którzy przeżyli gehennę w komunistycznej Polsce. zaczyna interesować się historią własnej rodziny. Jego matka. Agata. urodziła się we Francji. dokąd babcia Maria wyemigrowała za chlebem. Po powojennych zmianach ustrojowych w Polsce. zaczadzone propagandą kobiety zdecydowały się reemigrować do ojczyzny. Jakież było ich zdziwienie. gdy zamiast oczekiwanego raju robotników. napotkały biedę i wszechobecne represje.

28: https://woblink.com/ebook/gerappa-rafal-staromlynski-127697u

Cena:


Intensywność uczuć

Autor: Anna DePalo

Media plotkarskie nie oszczędzają Chiary Feran. aktorki. której ojciec hazardzista wywołuje skandal za skandalem. Chcąc ratować swój medialny wizerunek. Chiara godzi się na zaproponowany przez menedżerkę fikcyjny romans z kaskaderem. Rickiem Serenghettim. dublerem jej filmowego partnera. Zabieg okazuje się skuteczny. media rozpisują się o flircie. a Chiara i Rick coraz bardziej się do siebie zbliżają. To. co miało być fikcją. staje się szaleństwem erotycznym…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


ISBN

9788380170551: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com/ebook/a-prophet-of-consolation-on-the-threshold-of-destruction-yehoshua-ozjasz-thon-an-intellectual-port-steinke-ronen-128048u

Cena:


First Love

Autor: James Patterson

Wzruszająca. słodko-gorzka opowieść o życiu. śmierci i niesamowitej sile pierwszej miłości. Znasz ten stan? Niektórzy opowiadają wtedy całemu światu. że czują motyle w brzuchu… Inni za to uparcie twierdzą. że uczucia są dla słabych. a więc na pewno nie dla nich. Prawda jest jednak taka. że miłość dotyczy każdego. a ta pierwsza zostaje w pamięci na zawsze. Axi jest gdzieś pośrodku tej skali. ale zupełnie się nad tym nie zastanawia. Ma w głowie plan ucieczki i bynajmniej nie jest to ucieczka od zakochania. Chce po prostu odciąć się od trudnej rzeczywistości. a przede wszystkim od rodziców. którzy zdają się już niczym nie interesować. Szalona podróż przez Stany Zjednoczone ma pomóc dziewczynie oddzielić przeszłość grubą kreską. No. może nie tak szalona. jak to sobie wyobraża jej najlepszy przyjaciel Robinson. którego wtajemnicza w swoje plany… i w którym jest szaleńczo zakochana. Axi doskonale wie. że dla chłopaka ta wyprawa ma trochę inny sens. Bo gdy masz naprawdę życiowy problem. romantyczne uniesienia zyskują całkiem inny wymiar. a czasem i finał… Feeria Young uprzedza: ta powieść z pewnością złamie wasze serca i wywoła wzruszenie. Ale jest warta każdej wylanej łzy. Zupełnie tak jak pierwsza miłość.

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 29.9


Wybrane problemy zarządzania i marketingu w instytucjach kulktury

Autor: Joanna Kurowska-Pysz

Rozwój rynku usług. zarówno od strony podaży. jak i popytu. skutkuje dynamicznymi przeobrażeniami w sektorze kultury. W Europie Zachodniej od lat narasta tendencja wspierania rozwoju współpracy międzysektorowej z wykorzystaniem komponentu kulturowego. Trend ten jest obecny m.in. w Strategii „Europa 2020”. Zmiany zachodzące na rynku dóbr i usług kultury dokonują się właśnie za sprawą rozszerzającego się partnerstwa sektora publicznego. organizacji pozarządowych i wreszcie mądrego. odpowiedzialnego biznesu. Poprzez współpracę z instytucjami kultury. podmioty komercyjne realizują własne cele związane z kreowaniem wizerunku. promowaniem marek produktów i usług. działalnością w obszarze społecznej odpowiedzialności biznes

: https://woblink.com/ebook/logistyka-wyzwaniem-przyszlosci-krystyna-kowalska-pawel-sobczak-128392u

Cena: Paweł Sobczakkino epoki nowofalowej, nanga parbat. śnieg kłamstwa i góra do wyzwolenia chomikuj, likwidacja jednostki budżetowej, novea res, kolko sie panu urwało pdf, zimbardo psychologia i życie pdf 2012 chomikuj, ignacy krasicki najważniejsze utwory, janusz heitzman, almanach historyczny, książki polskich autorów, renata godlewska, grywalizacja tkaczyk, jerzy weber, czytać po rosyjsku, świadczenia na rzecz pracowników, charlie i fabryka czekolady tekst pdf, slack tłumaczenie…